26.06.2019
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Detayı
TRAVELSHOP TURKEY'İN HİNDİSTAN B2B WORKSHOP'U BAŞLADI
Türkiye'nin Hindistan Büyükelçisi Şakir Özkan Torunlar ve Türkiye Kültür ve Turizm Bakanlığı Turizm Ataşesi Deniz Ersöz, Türkiye'den gelen katılımcılarla bir araya gelerek bilgi verip sohbet etti...

 

 
TravelShop Turkey’in Antalya, Ankara, İstanbul ve Kapadokya’dan sektörün her kesiminden 30 firmanın katılımıyla organize ettiği Hindistan B2B workshopu Yeni Delhi’de başladı.
 
 
Workshop için Hindistan’a gelenler ilk gün Taç Mahal’ı gezdi. Akşam da Türkiye’nin Hindistan Büyükelçisi Şakir Özkan Torunlar ve Türkiye Kültür ve Turizm Bakanlığı Turizm Ataşesi Deniz Ersöz  Andaz Otel’de Türkiye’den gelen katılımcılarla bir araya gelerek Hindistan Türkiye ilişkileri ve turizmde yapılabilecekler konusunda bilgilendirip sohbet etti.
 
 
Hindistan B2B workshopu Yeni Delhi’den sonra 6 ayrı şehirde gerçekleştirilecek.
 
Hindistan B2B workshop programı şöyle:
8 Ekim -New Delhi 
9 Ekim- Ahmedabad 
10 Ekim- Kolkata 
11 Ekim- Chennai 
12 Ekim- Bangalore 
13 Ekim- Mumbai
Organizasyonu yapan TravelShop Turkey Genel Müdürü Murtaza Kalender B2B ikili görüşmeler için (2950) ön randevu alındığını söyledi.
Kalender, B2B online görüşme sisteminin katılımcılara çok yarar sağladığını ve herkesin bu sayede ön görüşmelerle kendi seçtiği firmalarla doğrudan ilişki kurma olanağı elde ettiğini söyledi.
 

07-10-2018 12:11

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar