24.03.2019
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber AraTURİZM TARİHİNDEN

Yazarlar
FEHMİ KÖFTEOĞLU

Gezinomi.com


UcakBileti.com Yurtiçi ve yurtdışı en ucuz uçak bileti seçenekleri ucakbileti.com adresinde.


Haber Detayı
VENEZUELA' DAN TURİZMCİLERE 102 KM'LİK SAHİLE YATIRIM DAVETİ
Venezuela, Türk yatırımcıları ülkesinde 102 kilometrelik sahil şeridine turizm yatırımı yapmaya çağırıyor.

 

 
İstanbul Ticaret Odası'nda düzenlenen toplantıda konuşan Venezuela Miranda Eyaleti Valisi Hector Rodriguez, Türk yatırımcıları ülkesine ve eyaletine yatırım yapmaya çağırdı. 
 
Miranda’nın, Venezuela'nın en büyük eyaleti olduğunu belirten Rodriguez, Karayip Denizi'ne kıyısı olan Miranda'nın 102 kilometrelik sahil şeridiyle, hem turizm hem de ulaşım için değerlendirilebileceğini söyledi.
 
Rodriguez, "Bu sahilde bir havalimanımız ve limanımız var. Ancak havalimanımız uluslararası uçuşlara uygun değil. Burayı uluslararası standartlara kavuşturmak istiyoruz” dedi.
 
Miranda da yaş ortalaması 29 ve nüfusun yüzde 44'ü aktif üretimde çalışıyor. Bunun önemli bir avantaj olduğunu belirten Rodriguez, bir diğer avantajın da enerjideki uygun fiyatlar olduğunu ifade etti. Rodriguez, "Fırsatlarla dolu yatırım alanlarımız var. Enerjimiz çok ucuz. Dünya gaz rezervlerinde 7. sıradayız" dedi. 
 
Yatırımlar için yasal güvencenin de sağlandığını belirten Rodriguez, "Uluslararası standartlarda 40'dan fazla kliniğimiz var. Sağlık turizmi de işbirliği yapacağımız alanlardan biri olabilir. Üstelik sağlık hizmetlerimizde de fiyatlar çok uygun" şeklinde konuştu. 
 

31-10-2018 12:00

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar