24.03.2019
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber AraTURİZM TARİHİNDEN

Yazarlar
FEHMİ KÖFTEOĞLU

Gezinomi.com


UcakBileti.com Yurtiçi ve yurtdışı en ucuz uçak bileti seçenekleri ucakbileti.com adresinde.


Haber Detayı
1 Yorum | Yorumlar
KONKORDATO'YA GİDEN PAMUKKALE'YE MÜŞTERİLERİ SAHİP ÇIKTI
Pamukkale Turizm'in konkordato talebinde bulunması haberi üzerine müşterileri sosyal medya üzerinden destek mesajları paylaştı.

 

Konkordato isteyen Pamukkale Turizm'e müşterileri sahip çıktı.

Sosyal medyada da geniş yankı uyandıran haberin ardından binlerce sosyal medya kullanıcısı, dev firma için destek mesajları paylaştı. İzmir Ticaret Mahkemesi'ne başvuran Pamukkale Turizm için üç aylık geçici mühlet kararı verildi. Kararla birlikte, şirket faaliyetlerinin denetimi için de geçici konkordato komiser heyeti atandı.
 
Pamukkale Turizm’in internet sitesinden yapılan duyuruda, firmanın nakit sıkıntısı çektiğini belirtildi. Firmanın iflas erteleme başvurusu yapması gündemde geniş yer buldu.  Firma, resmi sosyal medya hesaplarından da konuyla ilgili de bir paylaşım yaptı. Pamukkale Turizm tarafından yapılan paylaşımda, "Biz işimizin başındayız sadece biraz morale ihtiyacımız var" denildi.
 
Binlerce kişi destek mesajı paylaştı
 
Haberdenizli'de yer alan habere göre, 3 bin 500 çalışanı olan firmanın paylaşımının ardından binlerce kişi destek mesajları paylaştı. Sosyal medya kullanıcıları, firmadan gelen kötü haberin ardından, "Yanınızdayız bilesiniz", "Gidilecek daha çok yol var", "Pamukkale Turizmle kurduğum bağı çoğu insanla kurmamışımdır", "Gençlik anılarımın ortağı bu zor günleri de atlatacaksın" gibi  yorumlar yaptı.
 
Pamukkale Turizm'den müşterilere teşekkür mesajı 
 
Gelen destek mesajlarının ardından ise firma sosyal medya hesapları üzerinden, "Bizde sizi seviyoruz. Binlerce destek mesajlarınız için teşekkür ederiz. İyi ki varsınız" sözünü paylaştı.
 

31-10-2018 12:00

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
01-11-2018 14:39
manidar
neredeyse bütün servisleri full çeken bir firmanın konkordato ilan etmesi diğer bir çok firma gibi şüpheli...sabah erken kalkan konkordato ilan ediyor, hiçbir gerekçesi olmayan konkordato ilan ediyor, bir taraflarını sıkıp borçlarını ödemezler, ödememek için 40 takla atarlar, herkes fırsatçı olmuş da koskoca Pamukkale Turizme yakışmadı açıkçası, peki biz de vatandaş olarak KONKORDATO ilan edebiliyor muyuz acaba...
Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar