18.01.2019
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Detayı
THOMAS COOK AKDENİZ ÜLKELERİNE 40 MİLYONLUK OTEL YATIRIMI YAPACAK
Grup, düşük performans gösteren otelleri alıp kendi markalarına dönüştürecek. Noguer: "Akdeniz çevresinde otel rezervasyonu yapabilmemiz için daha fazla fon ayırmaya devam ediyoruz" dedi...

 

 
Avrupa seyahat endüstrisi pazarının ikinci büyük grubu Thomas Cook, aralarında Türkiye’nin de olduğu Akdeniz ülkelerinde, otelciliğe 40 milyon Avroluk yatırım yapacak.
 
Thomas Cook, 2019 yılında kendi markasıyla İspanya, Yunanistan ve Türkiye'de toplam 20 otel açacağını bildirdi.
 
İlk planlamalara göre otellerden altısı İspanya'da, dördü Yunanistan'da, üçü de Türkiye'de kurulacak.
 
Akdeniz'de yapacağı yatırımlarla  bünyesindeki otellerde 40 bin oda ve 200 tesise çıkacak olan Thomas Cook, çeşietli ülkelere gönderdiği turistler için 3 bin otel ile çalışıyor.
  
Grup,  konaklama alanına yönelik stratejisi kapsamında geçen yıl İsviçre yatırım grubu LMEY ile ortak bir otel yatırım platformu oluşturmuştu.
 
Thomas Cook CEO'su Peter Fankhauser, “Bünyemizde olan ve yeni katacaklarımızla otelcilik alanına yönelik olarak 2020 yılına kadar uzanan büyük hedeflerimiz var” dedi. 
 
Grubun bünyesindeki konaklama birimi Thomas Cook Hotels & Resorts CEO'su Enric Noguer de, “Bu, otel fonumuzun büyümesini hızlandırmamıza yardımcı olacak önemli bir adımdır” dedikten sonra şunları söyledi:
 
“Otel işletmeciliğini, tur operatörümüzün dağıtım gücü ile bir araya getirebileceğimiz, Akdeniz çevresinde otel rezervasyonu yapabilmemiz için daha fazla fon ayırmaya devam ediyoruz ”.
 

01-11-2018 12:36

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Diğer Haberler
Yorumlar