25.03.2019
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber AraTURİZM TARİHİNDEN

Yazarlar

Gezinomi.com


UcakBileti.com Yurtiçi ve yurtdışı en ucuz uçak bileti seçenekleri ucakbileti.com adresinde.


Haber Detayı
ANEX TOUR ALMANYA'DAKİ 150 ACENTESİNİ ANTALYA'DA AĞIRLADI
Anex Tour Almanya'daki acenteleri ile Antalya'da Selectum Luxury Otel'de bir araya geldi. Toplantıda 2019 programı ve yeni destinasyonlar hakkında bilgi verilirken "Magalog" kataloğu da tanıtıldı...

 

150 Alman acentenin katıldığı buluşmada çeşitli workshoplar yapıldı, Anex Tour'un 2019 yaz sezonu programı açıklandı. Ayrıca "Magalog" adlı yaz katalogu tanıtıldı.
 
Anex Tour toplantıda "Kalbimiz" sloganıyla Türkiye'de farklı konseptlere sahip dört çok özel otel ile müşterilerinin karşısına çıkacağını duyurdu.
 
Bu otellerin; aile konsepti ile Belek' teki Selectum Luxury Resort; Kemer’de küçük ve ekonomik paket konsepti ile Asteria Fantasia Hotel; aile dostu Asteria Club Belek ve muhteşem doğası ve olağanüstü tasarımı ile Bodrum'daki ultra lüks Hotel Lujo Art & Joy olduğıu bildirildi.
 
 
Acentelere 2019 yılı planları konusunda şu bilgiler verildi:
 
Otel yelpazesi 2019 yazında daha da büyüdü. 
 
Örneğin, Türkiye'deki Portföy (Türk Rivierası ve Türk Ege Bölgesi) tek başına 300 otel içeriyor.
Bunlardan beş yıldızlı segmentte yaklaşık 140 otel ve 100 otel dört yıldızlı aralıkta yer alıyor.
 
Mısır’da tatilciler 200 otel, Hurghada 100 otel, Marsa Alam 80 otel, yanı sıra Sharm El Sheik 20 otel arasından seçim yapılabiliyor.
Anex Tour Almanya’nın çalıştığı otellerin yaklaşık yüzde 80'i dört yıldızlı yüzde 10’u beş yıldızlı oteller segmentinde yer alıyor.
Düsseldorf’lu tur operatörü Yunanistan'da 120, Mallorca'da 130, İspanyol anakarasında 90 (Barcelona, Costa Brava, Costa Dorada, Andorra) ve Fuerteventura'da 50 ev ve Gran Canaria'da 80 otel bulunuyor.
 
Ayrıca müşteriler Birleşik Arap Emirlikleri'nde 80, Dominik Cumhuriyeti'nde 100, Meksika'da 80, Küba'da 80 otel arasından seçim yapabilirler. 
 
Yaz aylarında Almanya'nın birçok havalimanından uçuş olanağı sağlayacak
 
Almanya bilindik havayolları ile daha yakından çalışacak. Tatilciler, 16 federal eyaletteki 23 havalimanından uçurulacak.
Buna ek olarak, tur operatörü komşu ülkeler Hollanda (Amsterdam), Belçika (Brüksel), Lüksemburg (Lüksemburg), Avusturya (Viyana, Salzburg, Linz ve İnnsbruck), İsviçre (Zürih, Cenevre), Çek Cumhuriyeti (Prag) ve Polonya (Wroclaw) uçuş olanağı sağlanacak.
 
Farklı havayolları ile çalışmak fiyat ve kalite anlamında esneklik kazandırıyor.
 
Magalog Dergisi
 
Toplantıda Anex Tour’un müşterileri için hazırladığı  "Magalog Dergisi" de tanıtıldı.
 
Adı, “dergi” ve “kayıt” sözcüklerinden oluşan 140 sayfalık 2019 Magalog Dergisi “Yaz Dünyamıza Hoşgeldiniz” başlığı altında yayınlandı. 
 
Çok sayıda destinasyon görseli ve ayrıntılı açıklamalar içeren 140 sayfalık 2019 Magalog Dergisi’nde Anex’in çalıştığı ülkeler tanıtılıyor. 
 
Anex Tour'un CCO'su Carsten Burgmann yaptığı açıklamada konuyla ilgili olarak şunları söyledi:
 
"Magalog" ile ilgili olarak hem seyahat acentelerinden, hem de müşterilerden çok olumlu geri bildirimler aldık. Derginin tarzı itibariyle müşterimize çok rahat bir şekilde hitap ediyoruz. Ayrıca ilgili destinasyon hakkında profesyonel bilgilere sahip olan personelimiz de profesyonel bilgilerini ve destinasyonla ilgili bazı ipuçlarını veriyor.
 
147 sayfalık Magalog sadece bir katalog değil, yaklaşan yaz sezonu için günlük bir el kitabi formatında hazırlandı”.
 

01-11-2018 12:00

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
25-03-2019 00:00 | Yorumlar
Yorumlar