25.03.2019
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber AraTURİZM TARİHİNDEN

Yazarlar

Gezinomi.com


UcakBileti.com Yurtiçi ve yurtdışı en ucuz uçak bileti seçenekleri ucakbileti.com adresinde.


Haber Detayı
YOTEL, YENİ HAVAALANINA 451 ODALI OTEL YAPACAK
İngiliz otel zinciri Yotel, İstanbul Havalimanı'nda 451 odalı otel açmak için havalimanı yönetimi IGA ile anlaştı.Yotel, Bodrum ve Ankara'da da otel açmayı planlıyor....

 

 
İstanbul Havalimanı'na 451 odalı otel açmak için IGA ile 15 yıllık anlaşma imzalayan Yotel, Türkiye'nin başka şehirlerinde de tesisler açmayı planlıyor.
 
Sabah Gazetesi’ndeki habere göre Yootel, İstanbul'a havalimanı yatırımıyla adım attıktan sonra Bodrum ve Ankara’da da otel yapmak istiyor
 
Konuyla ilgili bilgi veren Yooyetel CEO'su Hubert Viriot " Uzun zamandır Türkiye'de yatırım yapmak istiyorduk. Türkiye'de gerek İstanbul gerekse İstanbul dışında projeleri inceledik. İGA'nın projesi idealdi. Bu proje olağanüstü olmasının yanı sıra İstanbul'u global seyahat ajandasında merkezi yere koyacak. Aynı zamanda bizim markamız için de çok önemli bir katma değer yaratacak" dedi.
Türkiye’de yatırımlarını sürdüreceklerini belirten Viriot, ''Şu anda önceliğimiz İstanbul Yeni Havalimanı'nda gerçekleştireceğimiz otel. Çok ciddi bir konsantrasyon gerektiriyor. Sonrasında İstanbul şehir merkezinde bir otel kurmayı planlıyoruz. Böylece havalimanıyla şehir arasında bir bağlantı kuracağız. Ardından da Türkiye'nin tüm şehirlerinde olmak için adımlar atacağız. Şu anda Ankara ve Bodrum'da görüştüğümüz firmalar var" dedi.
 

02-11-2018 10:48

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
25-03-2019 00:00 | Yorumlar
Yorumlar