27.03.2019
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber AraTURİZM TARİHİNDEN

Yazarlar

Gezinomi.com


UcakBileti.com Yurtiçi ve yurtdışı en ucuz uçak bileti seçenekleri ucakbileti.com adresinde.


Haber Detayı
ASYALI QNET BODRUM VE İSTANBUL' DA OTEL ALIYOR
Asya kökenli doğrudan satış şirketi QNET, Antalya'daki Doğan Otel'ine biri Bodrum'da, diğeri İstanbul'da iki otel daha ekleyecek

 

 
Asya kökenli, doğrudan satış şirketi QNET, Türkiye’deki faaliyetleri arasında olan otelcilik alanındaki yatırımlarına yenilerini ekleyecek.
QNET Türkiye, Orta Asya ve Rusya Bölge Genel Müdürü Cem Geyik, grubun dünyada turizm yatırımları olduğunu belirterek,
Türkiye'deki yatırımların süreceğini söylüyor. 
 
Geyik, grubun Antalya'da Doğan Otel'in de sahibi olduğunu belirterek, biri Bodrum biri de İstanbul’da olmak üzere iki yeni otel daha alacaklarını, şirketin almayı planladığı otellerin fiyatı 8 milyon dolar ile 19 milyon dolar arasında değiştiğini belirtiyor.
 
Fortune Turkey’den Ayfer Yıldız’ın haberine göre Geyik, satın alınacak iki otel ile bu alandaki faaliyetlerini büyüteceklerini söylüyor. Grubun dünyanın birçok ülkesinde turizm yatırımları bulunuyor. Cem Geyik'in verdiği bilgiye göre, bu satın almaları yeni otel yatırımları izleyecek. 
 
QNET"in faaliyet gösterdiği ülkeler içinde ciroda ilk sırada Endonezya yer alırken daha sonra Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri, Hindistan ve Türkiye geliyor. Şirket, 100"ün üzerinde ülkede faaliyet gösteriyor. Türkiye’ye önem veren grup, bu nedenle 22 ülkenin sorumluluğunu da buraya bağlamış. 
 

02-11-2018 12:00

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar