27.06.2019
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Detayı
AFSAD 2. ULUSLARARASI KISA FİLM FESTİVALİ BAŞLIYOR
Ankara Fotoğraf Sanatçıları Derneği tarafından düzenlenen "2. Uluslararası Kısa Film Festivali" 14-16 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek.

 

Ankara Fotoğraf Sanatçıları Derneğince (AFSAD) bu yıl ikincisi düzenlenen "Uluslararası Kısa Film Festivali" 14-15-16 Aralık tarihlerinde sanatseverlerle buluşacak.

Yarışma, panel, atölye çalışmaları ve yabancı film gösterimlerine de yer verilecek festival, Türk İngiliz Kültür Derneği ile Çankaya Belediyesi Çağdaş Sanatlar Merkezi'nde yapılacak film gösterimleriyle Ankaralı izleyiciyle buluşacak.

Katılımlar için son başvuru tarihi 25 Kasım olarak belirlenen ve kısa film yarışmasının yanı sıra kısa film sineması üzerine atölyeler, söyleşiler ve etkinliklerin de gerçekleştirileceği festivalde, bu sene Çin sinemasından seçkiler de yer alacak.

Kurmaca, deneysel, canlandırma ve belgesel olmak üzere 4 kategoriden oluşan yarışmanın sonucunda jüri tarafından seçilen filmler, 14-15-16 Aralık'ta Türk İngiliz Kültür Derneği ile Çankaya Belediyesi Çağdaş Sanatlar Merkezi'nde gösterilecek.

 

AA

 


10-12-2018 11:07

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar