27.06.2019
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Detayı
'ERSOY BAKANLIĞI ŞİRKETİ MAXX ROYAL GİBİ GÖRÜYOR'
İsviçre, Almanya, Avusturya ve Hollanda'da Türkiye spesiyalisti olarak faaliyet gösteren Türk tur operatörü Bentour'un sahibi , Kadir Uğur, bakanın yurtdışındaki tur operatörlerini dinlemesi gerektiğin, belirterek, Bakan Türkiye turizmini Maxx Royal gibi görmemesi lazım" dedi.

 

Sektörde herkesin sus pus olduğu konuşanların da övgü yarışına girdiği dönemde Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’a acı da olsa gerçekleri anlatan az sayıda da olsa birileri var.,
 
Yurtdışında kalan az sayıdaki Türk tur operatörlerinden BenTour’un sahibi  Kadir Uğur Bakan Mehmet Ersoy ile ilgili eleştirilerini söyledi
 
Şirketinin yurtdışındaki seyahat acentelerini Antalya Lara’daki Delphin Otel’de toplayan Kadir Uğur, düzenlediği sektörle ilgili değerlendirmelerde bulunurken “Bakan Ersoy Türkiye turizmini sahibi olduğu Maxx Royal Oteli gibi görüyor” dedi.
 
Uğur, "Bakanın Türkiye turizmini Maxx Royal gibi görmemesi " gerektiğini belirterek Türkiye'yi bir market gibi bir bütün görmesi lazım.
 
Bu süper markette 1 liralık da 10 liralık da ürün var. Alt ve orta seviyedeki tesislere de değer verilmesi gerekir" dedi.
 
Türkiye'ye gelen turistin yüzde 70'nin hala tur operatörleri tarafından getirildiğini hatırlatan Kadir Uğur sözlerine şöyle devam etti: "Bakanımızın otelciliği ve tur operatörlüğü var fakat dışarıdaki tur operatörlerini de dinlemesi lazım. Dışarıdaki tur operatörlerinin de sorunlarını bilmesi lazım. Bizi dinlemiyor."
 

30-11-2018 01:04

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar