16.06.2019
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Detayı
1 Yorum | Yorumlar
BAKAN ERSOY'UN ŞİRKETİ ETS'DEN BİR SKANDAL DAHA
Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy'a ait ETS Tur Yunanistan'ın işgalindeki Türk toprağı Keçi Adası'nda bulunan otelden sonra Gavdos Adası'ndaki oteli de pazarlıyor...

 

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy'un şirketi ETS Tur skandallarına hergün bir yenisi daha ekleniyor.
 
Yeni Çağ Gazetesi’ndeki köşe yazısında konuyu gündeme getiren Ahmet Takan konuyla ilgili olarak bakandan ne bir açıklama ne de bir özür gelmediğini belirterek “Pişkinliğin bu kadarına da pes doğrusu!.. “ diye yazdı.
Takan, yazısında şunları söylüyor:
 
Turizm Bakanı Ersoy ve ETS Tur şirketi, Sultan IV. Mehmet'ten beri Türk toprağı olan Gavdos Adası'nı da bütün dünyaya Yunan Adası olarak İlan ediyor ve adadaki Yunan otelini pazarlıyor. Turizm Bakanı Ersoy'a ait şirketin İlanında adaya pasaport ve vize ile gidileceği belirtilerek işgal altında olan Gavdos Adası'nın Yunanistan'a ait olduğu İlan ediliyor. İlanda, Yunan otelinin bulunduğu yeri gösteren harita da var. Şirket ilanında, işgal altındaki Türk Adası'na kondurulan Yunan Oteli Gavdos Studios'un tanıtım fotoğrafları da yayımlanıyor. Gavdos Adası Türk Adası'dır. "Büyük bir skandala imza atan Bakan Ersoy ve ETS Tur şirketinden bugüne kadar hiçbir açıklama gelmedi. Bakanlık görevinden istifa etmeyen Ersoy, makamında oturmaya devam ediyor. 
 
Gavdos Adası'nı bütün dünyaya Yunan adaları olarak ilan eden Mehmet Ersoy meşruiyetini kaybetmiştir. Ersoy, Türk Milletinden özür dilemeli ve derhal istifa etmelidir. Ersoy'un Türk Milletinden özür dileyerek istifa etmesi kendisi ve şirketi İçin en hayırlı seçenek olup hukuki ve yasal sorumluluktan kurtulmasını sağlar. Aksi halde, 30 Mayıs 1913 Londra Antlaşması, 1923 Lozan Antlaşması, 4 Ocak 1932 Türk İtalyan Sözleşmesi ve 1947 Paris Antlaşması'nı ihlal eden ve işgal altındaki iki Türk adasını bütün dünyaya Yunan adaları  olarak ilan eden Ersoy'un bölücülük yapmaktan ve TCK 302'den yargılanması kaçınılmazdır. 
 

30-11-2018 02:46

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
NedimÖnal
01-12-2018 10:24
şaka gib
yani bu haberi yazan da yayınlayan da ne kadar komik bir duruma düşebileceğini düşünmeden mi yapıyor acaba, ya da hiç mi araştırmıyor, adanın bizim olduğu ile ilgili nasıl bir bilgiye ya da yargıya sahipsiniz acaba, hiç internete yazıp bakmadınız mı, bakan beyin şirketinin adanın otelini satmasını vatan hainliğine bağlayacak kadar nasıl cahil olunabiliyor. Yuh diyorum artık ülkemizin cehaleti zirvelere ulaştı... bütün kuşlar bitti bir leylek kaldı anlaşılan gerçekten inanılacak gibi değil :) :)
Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Diğer Haberler
Yorumlar