27.06.2019
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Detayı
MİRA CAPPADOCİA 2019'DA YÜZDE 15 BÜYÜME HEDEFLİYOR
Kapadokya'daki butik otellerden Mira Cappadocia Hotel Kurucu Ortağı Uğur Şeker, "2019'da, mevcut pazarlarımızın yanı sıra, Amerika ve Avrupa ülkelerinden daha fazla turisti misafir edeceğiz" dedi...

 

Bu yıl turizmde başarılı bir yıl geçirdiklerini kaydeden Mira Cappadocia Hotel Kurucu Ortağı Uğur Şeker, “Geçen yıl ile karşılaştırdığımızda bu yılı yüzde 15 talep artışıyla kapatıyoruz. Gelecek yıl otelimizde yüzde 15’e yakın bir büyüme öngörüyoruz” dedi.
 
2019’da mevcut pazarlara Amerika ve Avrupa ülkelerini ekleyeceklerini belirten Şeker şunları söyledi:
 
“Otelimiz, restore edilmiş eski bir konak. Mayıs ayının sonuna kadar, 7 oda ile hizmet verdik. Yeni yaptığımız binadaki ilave 5 odamız, haziran ayı itibariyle hizmete girdi. Şuan 12 oda ile yerli ve yabancı misafirlerimizi ağırlıyoruz. Otelimiz, ören yerlerine yakın konumu ve manzarası ile, hizmet kalitesindeki titizliği ve muhteşem kahvaltısıyla ön plana çıkıyor. Misafir ilişkilerimiz, dekorasyonumuz ve yöresel lezzetlerimiz çok beğeniliyor. Bu özelliklerimiz, aldığımız muhteşem yorumlarla geniş kitlelere sesimizi duyurmamıza aracı oluyor. Bu yıl yoğun ve başarılı bir yıl geçiriyoruz. Gelecek yıl, mevcut pazarlarımızın yanı sıra, Avrupa ülkeleri ve Amerika’dan daha fazla konuklarımızı ağırlayacağız.” 
 

03-12-2018 12:00

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar