22.07.2019
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Detayı
SETUR SOSYAL PLATFORMU SETURDAY.COM HİZMETE GİRDİ
'Dün bilmedikleriniz için bugün Seturday var!' söylemiyle yola çıkan seturday.com Türkiye'de gezginlerin sosyal platformu olmayı hedefliyor...

 

Setur, seyahat planlayanların gidecekleri rotaları seçmelerine yardımcı olacak, alanında uzman isimlerin deneyimlerini paylaşacakları bir dijital platformu yaşama geçirdi.
 
“Dün bilmedikleriniz için bugün Seturday var!” söylemiyle www.seturday.com adresinden yayına başlayan Seturday, farklı rotalarda yenilikleri ve bilinmeyeni geniş kitlelere sunmayı hedefliyor.
 
 
Seturday’in tanıtımı için Ümraniye Film Platoları’nda özel bir parti düzenlendi. Konuyla ilgili bilgi veren Setur’un turizmden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Tomruk şunları söyledi:
 
“Seturday’in, turizm sektöründe giderek daha fazla önem kazanan seyahat deneyiminin hem kullanıcılar hem de yazarlar tarafından paylaşılabileceği bir sosyal platform olacak.
 
Seturday ile gezginlerin sosyal platformu olmayı hedefliyoruz. Kullanıcılarımız, Seturday yazarlarının özgün içeriklerinden, 'Bir Bilene Sor' ve 'Bucket List' gibi yenilikçi özelliklerden yararlanabilecek.”
 
Seturday’in “Bir Bilene Sor” sekmesinde seturday.com’a üye olan kullanıcılar birbiriyle etkileşime geçerken, seyahat edecekleri lokasyon hakkında birbirlerinden tavsiyeler alabilecek ve böylece gezginler deneyimlerini bu platform üzerinde paylaşabilecek.
 
"Bucket List” sekmesiyle üyeler seturday.com üzerinden gitmeyi hayal ettikleri şehirlere ait kendilerine özel seyahat listeleri hazırlayabilecek, “gitmeye hazırım” kutucuğunu işaretlemeleri halinde, Setur yetkilileri tarafından listelerindeki lokasyonlarla ilgili bilgilendirilebilecek.
 

07-12-2018 11:25

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Diğer Haberler
Yorumlar