26.06.2019
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Detayı
THOMAS COOK, ÇALIŞTIĞI OTEL SAYISINI 20 BİNE ÇIKARDI
Avrupa'nın ikinci büyük seyahat grubu Thomas Cook, portföyündeki rezervasyon yapılabilir otel sayısını 20 bine çıkardığını duyurdu...

 

 
Thomas Cook-Almanya, portföyünde bulunan rezervasyon yapılabilir otel sayısını 20 bine çıkardı. Bu rakamın içinde, dünyanın önde gelen online rezervasyon portallarından Expedia yapılan anlaşma sonucu portföye dahil olan 1.500 de yer alıyor.
 
Thomas Cook'un Almanya'daki markaları Neckermann Reisen, Thomas Cook Signature ve Öger Tours, İspanya'da ilave 3 bin, İtalya'da 1.500, Almanya'da ve Yunanistan'da ise 1.000'er ilave oteli portföyüne ekledi. Bunun yanında ABD, Fransa, Portekiz, Polonya ve Hollanda'da çok sayıda yeni tesise de Thomas Cook ve onun şirketleri üzerinden rezervasyon yapılabilecek. Öger Tours üzerinden ise Türkiye, Fas, Tunus ve Mısır'da 1.000'den fazla otel rezervasyon yapılabilir duruma geldi.
 
Şehir otelleri
 
Thomas Cook üzerinden rezervasyon yapılabilecek otellerin büyük çoğunluğunun Hamburg, Berlin, Münih, Köln, Londra, Madrid, Lizbon, İstanbul, Venedik ve Atina gibi şehirlerde olduğu belirtiliyor. Bunlara, kısa süre içinde Güney Afrika, Meksika ve Tayland gibi destinasyonların da eklenceği açıklandı.
 
Expedia ile stratejik anlaşma
 
Thomas Cook-Almanya ile Expedia arasında yapılan stratejik anlaşma ile, 1.500 otel daha Thomas Cook tarafından rezervasyonlara açılıyor. Geçtiğimiz yılın temmuz ayında İngiltere için yapılan anlaşma, daha sonra İskandinav ülkeleri, Fransa, Belçika, Hollanda'yı da kapsayacak şekilde genişletilmişti. Anlaşma çerçevesinde şimdi 1.500 otel Thomas Cook tarafından Almanya pazarına da sunulur hale geldi
 

05-01-2019 12:00

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar