26.06.2019
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Detayı
1 Yorum | Yorumlar
KIŞ DÖNEMİNDE ANTALYA'DA 2000 TAKIM AĞIRLANACAK
POYD Başkanı Atmaca, Antalya'da 170 sahamiz var. Bu sahalar her bir takım için yeterli durumda. kış döneminde 2000"in üzerinde takım ağırlayacağız...

 

 
 
Antalya’da bu dönemde otel doluluklarının yüzde 40’lardoa olduğu, kış döneminde anterman için gelecek spor kulüpleri ile doluluk oranlarının artacağı belirtiliyor.
 
Kısa adı POYD olan Profeyonel Otel Yöneticileri Derneği Başkanı Ülkay Atmaca, antrenman ve hazırlık maçı konusunda Antalya önemli bir merkez olduğunu belirterek,  “Bu yıl 2000’in üzerinde takım burada olacak! Dedi.
 
Atmaca, " Bu yıl 2000"in üzerinde takım burada olacak, seneye bu rakamın 2500"ü bulmasını bekliyoruz. Buraya kampa gelen kişiler, eğer aldığı hizmetten memnun kalmışsa yaz tatili için de, Antalya"yı tercih ediyor. Antalya, gerek iklimi, gerekse de tesisleriyle, kamp anlamında eşsiz bir yer" diye konuştu.
 

05-01-2019 12:00

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
06-01-2019 20:48
Sadece 10 günlük kampla koca kış geçmez
Sn atmaca sadece on günlük kamp ile kış geçer mi sizce bence geçmez ne yapmak lazım nerde eski kongreler seminerler düğünler toplantılar buna çare bulun sn atmaca bence koskoca antalya otellerı Rusya ya bağlandı olası bır krızde ne yapılacak bunların planı yapıldımı personel kısın ne yapacak ltf bu sorularıma cvp verirseniz sevinirim tsklerr...
Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar