26.06.2019
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Detayı
2018'de EN UCUZ 34,99 TL'YE UÇULDU
Enuygun.com, 2018 yılında kullanıcılarını 150 ülkede 742 farklı destinasyona uçurdu! En ucuz bilet 34,99 TL'ye satıldı.
 
Enuygun.com’un 2018 yılı verilerini açıklayan Seyahat Analisti Tuğba Hacıbayramoğlu “Geçtiğimiz yıl, ayda 15 milyondan fazla ziyaretçi uçak bileti satın almak için Enuygun.com’u ziyaret etti. Kullanıcılar 150’den fazla ülkeye ve 742 destinasyona uçak bileti satın alırken, bu seyahatlerinde 264 farklı havayolunu kullanmayı tercih etti.
 
Uçak bileti fiyatlarında ilginç istatistiklerin çıktığına dikkat çeken Hacıbayramoğlu, “Örneğin en kısa süreli uçuş bileti 39 dakikayla Kırgizistan’ın Oş şehri ile Bişkek kenti arasındaki seyahat için alınırken, en uzun süreli uçuş bileti Çin’in Şangay kentinden ABD’nin Los Angeles şehrine alındı ve bu yolculuk 39 saat sürdü” açıklamasını yaptı.
 
Enuygun.com kullanıcılarının en çok İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan yapılan uçuşları tercih ettiğine dikkat çeken Hacıbayramoğlu, “Havayolu firmaları Sabiha Gökçen’den yapılan uçuşlara daha çok kampanya yapıyor ve buradan yurtdışına yapılan uçuşlarda artış gözlemlendi. Enuygun.com’dan bilet satın alınan en yoğun destinasyon ise İstanbul Sabiha Gökçen’den İzmir Adnan Menderes Havalimanı uçuşları oldu. Bilet satın alanların yaklaşık  yüzde 89’u yetişkin kategorisinden bilet alırken, 65 yaş üstü kategorisini seçenlerin oranı yüzde 1’de kaldı” dedi.
 

07-01-2019 12:00

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar