26.06.2019
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Detayı
BU OTEL O NİTELİKLERE SAHİP İSE AYLIK 65 BİN DOLAR MAAŞLA ELEMAN ARIYOR
İnternet ve televizyon olmayan otel, çalışacak elemanlarda aranan nitelikler arasında yemek, temizlik yapma, malzeme tedariki ve müşterilerin ulaşımını sağlamak için tekne kullanabilme ve sigara içmeme koşulları da var

 

 
ABD'nin San Francisco kenti açıklarındaki küçük bir adada, deniz fenerinden dönüştürülen bir otel, yıllık 65'er Bin Dolar maaşla personel arıyor.
 
1800'lerden kalma bir deniz fenerinin bulunduğu East Brother adası, San Pablo ve San Francisco körfezlerini ayıran boğazın ortasında yer alıyor.
 
Otelin Che Rodgers ve Jillian Meeker adlı çalışanları Nisan'da işten ayrılıyor. Bu nedenle otel şimdi Rodgers ve Meeker'in yerine personel bulabilmek için ıssız bir adada yaşama düşü kuran kişileri çekmeye çalışıyor. İşe alınan kişiler yemek, temizlik, malzeme tedariki ve müşterilerin ulaşımından sorumlu olacak.
 
Otelin 4 gün açık olduğunu ancak kalan günlerde de özel etkinlikler gerçekleştiğini söyleyen otel yetkilisi, pozisyona başvurmak isteyenlerin tekne kullanabilmesi ve sigara içmemesi gerektiğini söyledi.
İş ilanında ayrıca otelde internet ve televizyon olmadığı da vurgulanıyor. Otel, tüm bu sorumluluklara karşın, adaylara "olağanüstü bir manzara, temiz hava, tekneler, tarih ve dolgun bir maaş" vaat ediyor.
 

09-01-2019 11:40

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar