26.06.2019
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Detayı
YENİ NESİL KİTAP FUARI 11-20 OCAK TARİHLERİNDE
Yeni Nesil Kitap Fuarı İstanbul, 11 – 20 Ocak tarihleri arasında Zorlu PSM'de ziyaretçilerini ağırlayacak.

 

İstanbul’un merkezinde bu yıl ilk kez gerçekleştirilecek kitap fuarında; 10 gün sürecinde imza günleri, söyleşiler gibi toplam 160 etkinlik ziyaretçileri bekliyor.

Türkiye’nin önde gelen yayınevleri ve yazarlarını bir araya getirecek olan Yeni Nesil Kitap Fuarı 11 – 20 Ocak tarihleri arasında Zorlu PSM’de kapılarını açacak.

İlber Ortaylı, Ahmet Ümit, Ayşe Kulin, Ataol Behramoğlu, Kahraman Tazeoğlu, İpek Çalışlar, Müfit Can Saçıntı, Prof. Dr. Mikdat Kadıoğlu, Mavisel Yener, Işık Öğütçü, Cemalnur Sargut, Emel Başdoğan, Serdar Aksu, Sevinç Erbulak, Murat Gürsoy, Sevil Atasoy, Sinan Canan, Meltem Şarkışlalı, Sinan Akyüz, Barış Muslu gibi çok sayıda değerli isim de fuarda imza günleri ve söyleşilerle okuyucularla buluşacak.

Fuarda, QR teknolojisiyle görme engelliler de istedikleri standa rahatlıkla ulaşabilecek ve fuarı diledikleri gibi gezebilecek. Yeni Nesil Kitap Fuarı’nda gençler, ders arasında ya da hafta sonunda rahatlıkla fuar alanına gelip yazarlarla buluşabilecek ve keyifli bir fuar ortamında kitaplarını imzalatabilecek.


10-01-2019 16:09

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar