17.07.2019
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Detayı
ALARA OTEL'DEN AÇIKLAMA : KAYYUM SÖZKONUSU DEĞİL
Alanya'daki Alara Otele kayyum atandığını ilişin haber üzerine, yapılan yazılı açıklamada, 'Şirketin borçlandırıcı işlemlerinin denetim kayyumunun onayına tabi tutulması istemli dava açılmıştır ve yargılaması devam etmektedir' denildi

 

 
Alanya Altınkum’daki Alara Otel’e kayyum atandığına ilişkin haber üzerine şirket avukatı yaptığı yazılı açıklamada, “Şirketin yönetimde yer alamayan kişiler tarafından şirketin prestijine zarar vermek için basına verilen gerçekdışı bilgi” denildi.
 
Alara Turizm Vekili Avukat Çisem Gülbaz imzasıyla yapılan açıklama şöyle:
 
“Alarada yaz sezonunda CK Akdeniz tarafından elektriklerinin kesilmesinden sonra şimdi de gruba kayyım atandı” başlığı ile çıkan haberlere karşı açıklama yapma ihtiyacı doğmuştur. Yaz aylarında borcu olmadığı halde teminat bedelinin arttırılması için baskı amaçlı CK Akdeniz tarafından müvekkil şirketin bir gün süre ile elektriği kesilmiş ve yargı kararı ile 24 saat içinde haksızlık ortadan kalkmış ve elektrikler bağlanmıştır. 
 
Söz konusu 11.01.2019 tarihinde çıkan haberler şirkete zarar vermek için kasıtlı olarak çıkartılmış haberlerdir 
Müvekkil şirket aleyhine kötü niyetli olarak şirketin yönetiminde yer alamayan kişilerce, şirketin borçlandırıcı işlemlerinin denetim kayyumunun onayına tabi tutulması istemli dava açılmıştır ve yargılaması devam etmektedir. 
 
Şirketin yönetimde yer alamayan kişiler tarafından şirketin prestijine zarar vermek için basına sürekli gerçek dışı bilgiler yansıtılmıştır. 
Müvekkil şirketin yönetimi ile ilgili herhangi bir sorun yoktur. 
 
Müvekkil şirketin kayyum tarafından yönetildiği izlenimi yaratılmak istenen haberler tamamen kötü niyetle çıkartılmış gerçek dışı haberlerdir. 
 

12-01-2019 13:38

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar