17.07.2019
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Detayı
MADENCİ NİZİPLİOĞLU, KAPADOKYA'YA İKİ BALON OTEL YAPACAK
İstanbul'da 4 yıl önce Mercure Topkapı Oteli ile turizme giren madenci Niziplioğlu Holding Kapadokya'daki oteleri bölgenin simgesi olan balon şeklinde bir yapı olarak inşa edecek

 

 
 
Turizmde konaklama alanında İstanbul Topkapı’daki Mercure otel ile giren madenci Niziplioğlu Holding, Kapadokya’ya iki otel yapacak.
 
 
Necipoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Niziplioğlu, Kapadokya’da bölgeye uygun görsel olarak simge bir yapı inşa edeceklerini söyledi.
 
Konaklama alanınra ilk olarak 4 yıl önce İstanbul Mercure Topkapı Oteli ile giren Niziplioğlu Holding, Kapadokya’dan sonra önümüzdeki dönemde, Pamukkale, Efes ve Bodrum’da otel yatırımı yapmayı planlıyor.
Konuyla ilgili bilgi veren mer Niziplioğlu şunları söyledi:
 
60 bin metrekare arazi satın alıp ruhsat işlemlerine başladık. Kapadokya’ya yakışan ve o bölgenin sembol binası olacak olan bir yapıyı hayata geçireceğiz. Görsel olarak bölgenin simgesi olan ve dünyada bir benzeri olmayan balon şeklinde bir yapıyı inşa ederek bir ilke imza atmayı planlıyoruz.” 
 
350 odalı  otel
 
Niziplioğlu, “Otelimiz 350 odası olacak. Otelde Kapadokya’yı, Türkiye’de ilk defa infinity havuz ile bölgenin yeni cazibe merkezi olarak görüyoruz” dedi.
 

12-01-2019 12:00

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Diğer Haberler
Yorumlar