17.07.2019
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Detayı
EMİTT B2B WORKSHOP'UNA 100 ÜLKEDEN 4.200 KAYIT
TravelShop Turkey'in Hindistan, Dubai, Vietnam, Arnavutluk ve KKTC'de gerçekleştirdiği B2B workshopları'nın 8'ncisi Emitt Fuarı sırasında gerçekleştirilecek...

 

Dünyanın çeşitli ülkelerinden seyahat pazarının her kesiminden profesyonelleri Türkiye’de partnerlerle buluşturan B2B Workshop’u 31 Ocak- 3 Şubat tarihleri arasında İstanbul Beylikdüzü’ndeki Tüyap Fuar merkezinde yapılacak olan Emitt Fuarı sırasında gerçekleştirilecek.
 
TravelShop Turkey’in organize ettiği buluşma için 100 ülkeden 4.200 hosted buyerın kayıt yaptığı bildirildi.
 
 
Hindistan'dan Arnavutuk'a dünyanın her yerinden
 
B2B Workshop’larının ilkini 2017 yılında Emit Fuarı’nda başlatan TravelShop Turkey, organizasyonu uluslararası alana taşıyarak Hindistan, Dubai, Vietnam, Arnavutluk ve KKTC’de gerçekleştirdi. 
 
Emitt Fuarı kapsamında gerçekleştirilecek buluşma B2B workshopları’nın 8’ncisi olacak.
 
 
B2B Workshop’unu düzenleyen TravelShop Turkey Genel Müdürü Murtaza Kalender, 100’den fazla ülkeden 4200’e yakın hosted buyerın  kayıt yaptırdığını söyledi.
 
İşe dönüşen pazarlama ve tanıtım 
 
Kalender B2B Workshop’larının tarafları online randevu sisteminde bir araya getiren özelliği ile turizmde tanıtım ve pazarlamanın en etkili kanalı olduğunu belirterek 100’den fazla ülkeden kayıt yaptıran 4200 tur operatörü, otel, seyahat acentesi ve havayolu firmasından profesyonelin 900’e yakınının katılımının kesinleştiğini söyledi.
 
MİCE'cı, sağlıkçı, düğüncü ve diğerleri  
 
Kalender, katılımı kesinleşenlerin faaliyet alanlarına göre dağılımı ile ilgili olarak da şunları söyledi: Leisure & travel 291, tur operatörü 256, M.I.C.E & event organizatörü 209, sağlık turizm firması 153, düğün planlayıcı 125, gastronomi 54 
 
Emitt'te stard alanlara açık
 
Murtaza Kalender, seyahat pazarının her kategorisindeki firmaların sistemde bulunduğunu, sistemin randevu almaya açık olduğunu belirterek,” Emitt fuarından stand alan tüm katılımcılar sistem üzerinden ön randevu alabilir, yazışma yapabilir, firmasının broşür, katalog gibi tanıtım materyallerini sistem üzerinden paylaşabilir, dilediği ülkeden, dilediği kategorideki firmaları seçerek randevu talebinde bulunabilirler” dedi.
 
Speed Networking
 
Kalender Emitt fuarında; daha çok firmanın, çok sayıda  tur operatörüyle görüşebilmeleri için 2 ayrı günde 3 kez 10. Holde Speed Networking organize edileceğini, Speed Networking sisteminin katılımcıların görüşemediği veya randevu alamadığı firmalardan Speed Networking esnasında ikili görüşme yapabilmesini sağladığını söyledi.
 
B2B workshopu için İstanbul’a gelen hosted buyerlara 1 Şubat’ta Pullman Hotel’de, 2 Şubat’ta TRYP By Wyndham Hotel’de akşam yemeği verilecek
 
İnfo turları
 
Works shoptan sonra hosted buyerlarlar için; İstanbul, Gelibolu, Çanakkale, Truva, Bergama, Kuşadası, Efes, Pamukkale, Konya, Kapadokya, Ankara, Kartepe ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti info turları düzenlenecek.
 

12-01-2019 12:00

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Diğer Haberler
Yorumlar