22.04.2019
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Detayı
1 Yorum | Yorumlar
'TURİZMDE KUŞAKLAR' EMİTT'TE BULUŞACAK
Turizm Gazetesi'nin organizasyonuyla turizmin her kesiminden bu alana emek verip hizmet sağlayanlar 'Turizmde Kuşaklar Buluşması'nda bir araya getirilip turizmde geçmiş ve gelecek arasında köprü kurulması amaçlanıyor....

 

 
 
 
Ekin Grubu Turizm Gazetesi’nin ilk olarak 10 yıl önce düzenlediği buluşmanın ikincisi EMITT Fuarı sırasında Beylikdüzü TÜYAP’ta gerçekleştirilecek.
 
1 Şubat 2019’da İstanbul TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan EMITT Fuarı sırasında düzenlenecek “Turizmde Kuşaklar Buluşması”nın koordinasyonunu 54. Hükümet Döneminin Turizm Bakanı ve Eski TÜRSAB Başkanı Bahattin Yücel ile Kültür’den Hami Fidanoğlu yapacak.
 
Bahattin Yücel konuyla ilgili yaptığı açıklamada yarım yüzyılı geride bırakan Türk turizm sektörünün bugünlere gelmesinde emeği geçenlere bir tür vefa buluşma, geçmiş deneyimlerin gelecek kuşaklara aktarılmasının amaçlandığını belirterek, “ Turizmde Kuşaklar Buluşması’ bir anlamda vefa duygusunun ifadesidir. İlki 10 yıl önce yine Ekin Grubu ve Turizm Gazetesi’nin girişimi, bizlerin de koordinasyonu üstlenmemizle gerçekleştirilmişti. O günden bu yana 10 yıl geçti. Bunu keşke meslek örgütleri hatta kamu yönetimi düşünüp yapsa, ama onlar olmasa da bu sektörün kadirşinasları var. Biz onu yapıyoruz” dedi.
 
Turizmde Kuşaklar Buluşması
 
Tarih :  1 Şubat 2019
Saat:  : 17.00
Yer     : İstanbul Beylikdüzü, TÜYAP  Emit Fuarı 7. Hol Sedef Salonu
 
Ek bilgi ve katılım teyidi için
LCV  Hicran Köfteoğlu
hicikofte@gmail.com
532 7475412 
 

 


14-01-2019 12:00

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
belekten
15-01-2019 10:13
EMEKTARLARI BİR ZAMANLARIN EKOLÜ EMEK OTELLERİNİ ANLATTI
bu organısazyonunuzu turizm bölümlere paylaştırarak daha detaylı toplantılar düzenlenebilir. ben mesela sizin ilk emit fuarına turizm de 15 yılımı doldurdugumda bizi evden alıp emit e götürme organisazyonunuzu hiç unutmadım. böyle etkinlikleri bakanlıkla ve kuruluşlarla birlikte her yapılmasını temenni ederim
Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Diğer Haberler
Yorumlar