17.06.2019
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Detayı
1 Yorum | Yorumlar
TURİZMDE KUŞAKLAR 10 YIL SONRA 2. KEZ YENİDEN BULUŞTU
Turizmgazetesi, turizm kuşaklarını 10 yıl sonra ikinci kez 23'ncü EMITT Fuarı'nda buluşturdu...

 

Turizmgazetesi olarak ilkini 2009 yılında gerçekleştirdiğimiz “Turizmde Kuşaklar Buluşması” nın ikincisi Emitt Fuarı’nın ikinci günü, 1 Şubat’ta yapıldı.

Turizmde Kuşaklar Buluşması’nın düzenlenmesinde gönüllü olarak yer alan Turizm eski Bakanı ve TÜRSAB eski başkanı Bahattin Yücel ile Kültur’un sahibi Hami Fidanoğlu gelenleri karşıladı.
 
Buluşmanın başında turizmgazetesi editörü ve Turizm Eski Bakanı Bahattin Yücel gelenlere kısa bir konuşma ile hoş geldiniz dedi.
 
 
Buluşma, bürokrasi, akademik alan ve turizmin çeşitli kesimlerinden sektör mensuplarının katılımıyla keyifli bir ortamda gerçekleşti. Mey'in içkileri; Cemal Kızıltan’ın ikramları, TÜYAP sahibi Bülent Ünal’ın evsahipliği, Emitt Direktörü Hacer Aydın’ın destekleri ile gerçekleşen etkinlikte, bir yandan 10 yıl önceki ilk buluşmadan bugüne kadar geçen sürede ve daha öncesinde aramızdan ayrılanlar onlar için gerçekleştirilen sunum ile acı tatlı hatıralarıyla anılırken bir yandan da keyifli sohbetler yapıldı.
 
Turizmde Kuşaklar Buluşması'ndan fotoğraflar için tıklayın
 

 


02-02-2019 07:48

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
SevdaYılgaz
03-02-2019 21:06
Türk turizminin yapı taşları
Böyle bir ortamda Türk turizmine yol göstermiş değer katmış birikimlerle bir arada olmak EMİTT tin en değerli anlarıydı. Turizmde yol gösterenlerimiz, feyz aldıklarımız , İyi bir şeyler yapmış olmanın gururu ve onuruyla ne kadar mutlu , rahat , sevecen ,ışık doluydular. Varolsunlar , emeği geçenlere teşekkürler ?? vefa bu sektöre çok yakışıyor . Sevda Yılgaz
Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Diğer Haberler
Yorumlar