17.06.2019
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Detayı
1 Yorum | Yorumlar
TURİZM GAZETESİ'NDEN İŞ ELEMAN ARAMA ARTIK İŞKUR GÜVENCESİNDE
Turizmgazetesi olarak 19 yıldır sektöre verdiğimiz iş ve eleman arama hizmeti daha da güçlendi. Turizmgazetesi'nden iş eleman aramaları artık İş Kurumu (İş-Kur) güvencesinde....

 

Turizmgazetesi'nin aracılık yapmadan, tarafları doğrudan buluşturan sistemi hızla yayılıp sistemleşirken mevzuat açısından da güçlendirildi.
 
Turizmgazetesi’nin iş eleman arama sistemi İş Kurumu (İş-Kur)’dan bu iş ile ilgili sertifika aldı. 
 
Turizmgazetesi’nin iş ve eleman arama bölümü 24.1.2019 tarih ve 1045 nolu belge ile iş-Kur tarafından bu alanda hizmet vermekle yetkilendirildi.
 
En etkili iş arama sistemi
 
Turizmgazetesi’nin İş-Kur tarafından da yetkilendirilen iş eleman arama bölümü sektörün iş ve işçi bulma kurumu gibi çalışıyor.
 
Günde 2500 giriş
 
Turizm sektörünün her biriminde  kendisine iş arayanlar ile işletmesinin değişik pozisyonlarına eleman ve yönetici arayanları buluşturan turizmgazetesi.com’daki “İş-Eleman” bölümüne hafta içi hafta sonu  gece gündüz demeden günde ortalama 2500 giriş yapılıyor.
 
Her ilana 24 kişi bakıyor
 
İş eleman bölümüne verilen ilanlar üzerinden yapılan incelemede her ilana ortalama 24 kişinin baktığı bunlardan 8.8’inin ilanı veren ile
temasa geçip başvuruda bulunduğu belirlendi.
 
500 bin kişi yararlandı
 
turizmgazetesi.com’un “İş-Eleman” bölümündeki hizmetten bugüne kadar yurt içinden ve yurtdışından toplam 500 bin kişi yararlandı.
 
Turizmin iş ve işçi bulma kurumu
 
Hergün ortalama 2.500 kişinin giriş yaptığı turizmgazetesi.com’un “İş-Eleman Arama” bölümü bu haliyle turizm sektörünün iş ve işçi bulma kurumu gibi çalışıyor.
 
Hızlı ve Güvenilir
 
turizmgazetesi.com’un bu  bölümü, gelen öneriler doğrultusunda sürekli geliştirildi. Bugün sektörün en yaygın ve en güvenilir “İş ve Eleman buluşturma platformu ” haline geldi.
 
İş-Kur’dan yetki belgesi alınması da bu anlayışın ifadesidir.
 

03-02-2019 12:00

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
MuratAtsever
04-02-2019 11:31
Tebrikler
Elinize sağlık, her zaman kullandığımız ve %100 sonuç aldığımız bir sitesiniz. Çizginizi bozmayın.
Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Diğer Haberler
Yorumlar