27.06.2019
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Detayı
SURİYE, FİTUR'DAN SONRA ITB BERLİN'E KATILIYOR
Suriye'de iç savaş hızla sona erdiriliyor. Teröristlere karşı kazanılan zafer sonucu ülkede güvenliğin sağlanmaya başladığının ifadesi olarak Suriye uluslararası turizm fuarlarına katılmaya başladı.

 

 
 
e-TN’de yer alan Juergen T Steinmetz imzalı habere göre geçen ay İspanya’nın başkenti Madrid’teki FİTUR Fuarı’na katılan Suriye mart ayının ilk haftası yapılacak Berlin ITB Fuarı’na da katılacak.
 
ITB Berlin Fuarı’nın düzenlendiği Messe Berlin’deki Yakında gerçekleşecek olan ITB Berlin'de 2.2'deki salonda  stand açacağı belirtilen haberde Suriye standının FİTUR’da hem profesyonel hem de tüketiciler tarafından ziyaret edildiği belirtiliyor.
 
 
Haberde Suriye Turizm Bakanı Beşer Riyad Yazıcı’nın, Rus Sputnik’e verdiği demeçte, Suriye ordusunun kazandığı zaferlerden sonra Çinli turistlerin Suriye’ye geldiğini söylüyor.
 
Haberde  Çin hükümetinin yurttaşlarını Kanada’ya seyahat etmeleri halinde Suriye’yi ziyareti ile ilgili olarak ise bu tür uyarıda bulunmadığı belirtiliyor.
 
Bu arada Ürdün, Amman ile Şam arasındaki uçuşları sürdürmek için toplantılar düzenlendiği Beyrut ve Şam arasındaki taksi ve otobüs servisinin iyi çalıştığı aktarılıyor. 
 

11-02-2019 12:00

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar