17.06.2019
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Detayı
OTEL REZERVASYONLARININ % 35'İ ONLİNE'DAN
İstanbul Elmadağ'daki Point Hotel Taksim Genel Müdürü Nuri Kalyoncu, daha önce acente aracılığı ile gelen Suudi Arabistan'lıların bile artık online rezervasyon yapmaya başladığını söyledi
 
 
Online rezervasyon sistemleri ile ilgili tartışmalar sürerken oteller her ülkeden müşterilerin artık bu sistemi tercih etmeye başladığını söylüyor.
 
İstanbul Elmadağ’daki Point Hotel Taksim Genel Müdürü Nuri Kalyoncu, daha önce acente aracılığı ile gelen Suudi Arabistan’lıların bile artık online rezervasyon yaparak gelmeye başladığını söyledi.
 
Online ve dijital kanallarda yoğun çalışmalar yaptıklarını ifade eden Nuri Kalyoncu, şunları söyledi:
 
“Otel rezervasyonlarımızın %35’nin online’den gelmesi, online rezervasyonların her geçen yıl artış yaşayacağını gösteriyor. Bizler de bu konuda gerekli çalışmaları yapmaya devam ediyoruz. Örneğin, geçmiş yıllarda yoğun olarak seyahat acentası ile gelen Suudi Arabistan pazarı, son birkaç yıldır online rezervasyon yapmaya başladı. İnsanlar seyahat ederken, bir destinasyonla ilgili ulaşmak istedikleri bilgilere elindeki cep telefonundan ulaştıkları için de, kendi seyahat planlarını kendileri oluşturmayı tercih edebiliyorlar.”  
 

11-02-2019 12:39

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Diğer Haberler
Yorumlar