17.06.2019
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Detayı
JAPON HİS İLE CYPRUS ROYAL KKTC'DE İŞBİRLİĞİNE GİTTİ
Japon merkezli H.I.S. Turizm'in Türkiye ofisi, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC)'deki Cyprus Royal Tourism ile işbirliği anlaşması imzaladı. İmza törenine KKTC Turizm Bakanı Fikri Ataoğlu da katıldı.

 

Japon HİS’in Türkiye ofisi ile KKTC’nin Cyprus Royal Tourism arasında işbirliği anlaşması imzalandı.
 
KKTC Turizm Bakanı Fikri Ataoğlu’nun da katıldığı işbirliği anlaşma töreninde yaptığı konuşmada “H.I.S. Turizm gibi dünyada söz sahibi Japon tur operatörünün KKTC turizmine ilgi göstermesi ve yatırım yapması, ada turizmi açısından son derece değerlidir. Bu anlaşma sonucu yaz mevsimi boyunca, Ekim sonuna kadar haftada 4 yeni uçuşun olması ve bu uçuşların tamamen turistik charter amacı ile 7 gece konaklamalı ve yeni turist getirmek amacı ile planlanması bakanlık olarak bizleri ziyadesi ile memnun etmiştir” dedi.
 
KKTC'ye haftanın 4 günü charter
 
H.I.S. Turizm Türkiye Genel Müdürü Emre Özkur anlaşma ile ilgili olarak şunları söyledi:
 “H.I.S. Turizm Türkiye ofisi olarak KKTC’nin yıllar içinde en iyi know-how ve operasyon gücüne sahip olan Cyprus Royal Tourism ile uzun soluklu bir anlaşmaya imza attık. Haziran’ın ikinci haftasından başlamak ve Ekim sonuna kadar devam etmek üzere Corendon Havayolları ile haftanın 4 günü Kıbrıs’a charter seferleri ile özel paketler sunacağız. Cyprus Royal Tourism ile yapmış olduğumuz anlaşma neticesinde, Türkiye genelinde Kıbrıs satışı yapan 1000’in üzerinde acentenin de satışları H.I.S. Turizm üzerinden gerçekleşecek.” i. 
 
HİS ile işbirliği KKTC için önemli
 
Cyprus Royal Tourism  kurucu ortağı Rauf Denktaş da “H.I.S. Turizm gibi global pazarda söz sahibi, marka değeri son derece yüksek bir dünya devi ile anlaşmaktan memnuniyet duyuyoruz. Kıbrıs turizmi için bu denli güçlü ve değerli olmamız, H.I.S Turizm’in de gerek global pazarda, gerekse Türkiye ofisinin bugüne kadar turizmde yarattığı potansiyeli ve değeri düşündüğümüzde, çok önemli bir anlaşmaya imza attığımızı söyleyebiliriz. Bu anlaşma sonrasında, Kıbrıs turizmi kısa zaman içerisinde ekonomik anlamda çok önemli kazanımlar elde edecektir.” dedi.
 

11-02-2019 14:54

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Diğer Haberler
Yorumlar