17.06.2019
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Detayı
1 Yorum | Yorumlar
'MARDAN'IN ESKİ ÇALIŞANLARININ ALACAKLARI BİZİ İLGİLENDİRMİYOR'
Halkbank'tan kiraladıkları Mardan Palace'ı 25 Nisan'da hizmete açacaklarını söyleyen Titanic Grubu Başkanı Mehmet Aygün otelin eski çalışanlarına yönelik borçlar için "Alacakları olanlar kimden alacakları varsa onlara müracaat etmeleri gerekiyor' dedi...
 
Titanic Grubu’nun Hakbank’tan 10 yıllığına kiraladığı Mardan Palace geniş kapsamlı yenilemeden sonra 25 Nisan'da hizmete giriyor.
 
Oteli kiralayan Titanic Grubu Başkanı Mehmet Aygün eski borçların kendileri ile ilgisi olmadığını söyledi.
 
Konuyla ilgili bilgi veren Titanic Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aygün, 'Titanic Mardan Palace' adıyla zincir bir Türk markası olarak hizmetlerine devam edeceklerini söyledi. 
 
Titanic Mardan Palace'ın kendilerini heyecanlandığını belirten Aygün, bugüne kadar 10 milyon Avro'nun üzerinde yatırım yaptıklarını söyledi. Aygün, otelin eski çalışanlarına yönelik borçların kendilerini ilgilendirmediğini söyledi. Aygün, "Alacakları olanlar kimden alacakları varsa onlara müracaat etmeleri gerekiyor. Oteli Halk Bankası haciz yoluyla almış, biz de Halk Bankası'ndan kiraladık. Dolayısıyla geçmişte olan borçların bizimle ilgisi bulunmuyor" dedi.
 

12-02-2019 09:34

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
14-02-2019 16:26
titanic mardan palace
Mardan palacenın iflası nedeniyle, yıllarca turizmde çalışan 500den fazla çalışan işsiz kaldı. 10 yıldan fazla süredir orada çalışmış olmamiza rağmen, son 6 aylık çalışma süresinde maaş ve kıdem tazminatlarımız ödenmedi. bu süre zarfında , ulusal ve uluslararası alanda tanınmış birçok sanatçı, girişimci ve üst düzey misafir, devlet başkanlarına hizmet ettik.burada parasını alamayan insanlar garson,barmen,bulaşıkçı,güvenlik, oda temizlikçisi gibi turizimin gercek çalışanları dır. buraya başlayan müdür arkadaşlar dan bir turizim çalışanı olarak şunu beklerdim asıl calışan insanların alacaklaranı ödemesini yeni sahiplerine tavsiyede buluna bilirlerdi ama nerde bizde öyle müdürler .Bu arada otel sahiplerinin yurt dışına kaçtığını öğrendik.Bu olaylar nedeniyle, birçok eski arkadaş büyük maddi sıkıntılar yaşadı. Kiralarını ödeyemediler, yiyecek alamadılar haklarımızı helal etmiyoruz
Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Diğer Haberler
Yorumlar