17.06.2019
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Detayı
DE&HA'NIN 2019 HEDEFİ 120 BİN PAX
Daha önce kış dönemi ağırlıklı çalışan De&Ha Tourism, başladığı yaz operasyonları ile bu yıl 120 bin kişi getirmeyi hedefliyor

 

 
Daha önce kış operasyonlarına odaklı olarak çalışan De&Ha bir süre önce başlattığı yaz operasyonlarıyla 120 bin kişi getirmeyi hedefliyor.
 
De&Ha Tourism Genel Müdür Yardımcısı Murat Çoban, son üç yıla kadar ağırlıklı olarak kış operasyonları yaptıklarını belirterek  “3 yıldır ise yaz operasyonlarına ağırlık verdik. Kış aylarında da çalışmalarımız sürüyor ama ağırlığımız ve yatırımlarımız yaz aylarına yönelik” dedi. 
 
Slovakya pazarına girdik
 
Yaz operasyonlarına ağırlık verdiklerini belirten Çoban şunları söyledi:
 
“Bu noktada ilk yatırımımız Macaristan pazarı oldu. Şu an Bulgaristan, Fransa, Almanya, İsviçre, Romanya, Belçika, Kosova, İtalya, Avusturya, Ürdün, Kosova, Macaristan ve Çekya’da aktif olarak faaliyet gösteriyoruz. Şimdi son olarak Genel Müdürümüz Cengiz Akar, Macaristan’da yaptığı çalışma ve planlama çerçevesinde Slovakya’ya giderek yeni bir tur operatörünün kuruluşunu gerçekleştirdi. Slovakya’da da ciddi bir planlama ile büyüyeceğiz.” 
 
“Online satışlarda ayrı bir yükseliş trendindeyiz” diye konuşan Murat Çoban, Almanya’da 4-5 tane online satış ağına ürünler sunduklarını belirterek 2019 yılı için kendilerine 120 bin hedef  koyduklarını söyledi.
 

12-02-2019 11:50

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Diğer Haberler
Yorumlar