17.07.2019
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Detayı
Lazzoni Hotel'de Oda Konserleri Başlıyor...
 
 
Geçen yıl Kasım ayından bu yana düzenlenen “Lazzoni Oda Konserleri”, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı öğretim üyelerinin sanat yönetmenliğinde gerçekleştiriliyor. Moskova Devlet Konservatuvarı’nda öğrenim gören, Türk piyanist, akademisyen Gökhan Aybulus ile Prof. Dr. Eser Bilgeman Şakir’in öncülüğünde genç yetenekler, Lazzoni Hotel’de müzikseverler ile bir araya geliyor. 
 
 
İki haftada bir Pazar günleri, saat 17.00’de müzikseverleri buluşturan “Lazzoni Oda Konserleri”nin amacı ise yetenekli gençlere “sahne” imkanı sunmak. Başvuruda bulunan genç müzisyenler, sanat komisyonu tarafından değerlendirilip konser tarihleri belirlenirken “Sınıfın Sesleri” ve “Genç Yetenekler” adlı program oluşturuluyor. 
 
“Lazzoni Oda Konserleri” bu yıl da Mart ayı itibariyle start alıyor. Ülkemizin değerli genc yeteneklerinden sahne alacak “Piyano Dehası” Kaan Baysal’ın konseri, 10 Mart 2019 tarihinde Lazzoni Hotel’de gerçekleşecek.
 
Avusturya’da müzik ve drama sanatları üzerine yoğunlaşan “Salzburg Mozarteum Üniversitesi” akademisyenlerinden Gedeon Kleiner’in “masterclass” vermek üzere geldiği Türkiye’de vereceği tek konser de Lazzoni Hotel’de! “Masterclass Konseri”, 21 Nisan 2019 tarihinde düzenlenecek. 
 

18-03-2019 11:03

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Diğer Haberler
Yorumlar