17.07.2019
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Detayı
BERLİN, ŞANGAY VE SİNGAPUR'DAN SONRA ITB MUMBAİ GELİYOR
ITB Fuarını düzenleyen Messe Berlin, Çin Şanghay ve Singapur'dan sonra ilkini 17 Nisan 2020'de gerçekleştireceği Hindistan Mumbai'de de bir ITB düzenleyecek.

 

 
Messe Berlin tarafından organize edilen ITB Fuarı, Berlin’den sonra Çin Şanghay’dan sonra başlattığı Asya pazarına açılımı Hindistan ile sürdürecek.
 
ITB Berlin Fuarını düzenleyen messe Berlin Fuar yönetimi,  2020’de Hindistan’ Mumbai ITB düzenleyeceğini açıkladı.
Açıklamada Mumbai ITB’nin 2020’de 15 - 17 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirileceği bildirildi.
 
Messe Berlin İcra Kurulu Başkanı Christian Göke konuyla ilgili yaptığı açıklamada, UNWTO’nun Hindistan Seyahat endüstrisinin, 2020 yılına kadar 50 milyon ziyaretçi alan ülke olacağı öngörüsünde bulunduğunu anımsatarak şunları söyledi:
 
“Son yıllarda ITB markasına giderek daha uluslararası bir boyut kazandırdık. Küresel ve bölgesel açıdan Hindistan, seyahat endüstrisi için büyük bir büyüme potansiyeli olan geniş bir kaynak pazar. ITB Hindistan'ın gelecekte ITB Berlin, ITB Asya ve ITB Çin üçlüsünü tamamlayacak, dörtlüsü kılacak ve küresel ITB markasını güçlendireceği için çok mutluyuz,
 
Hindistan, bölgedeki gezginler arasında artan bir satın alma gücüyle son derece umut verici bir pazarı temsil ediyor. ITB Hindistan'ın MICE, eğlence ve kurumsal sektörlerin katılımcılarının Hindistan seyahat pazarını daha da büyütmek için bir araya gelebilecekleri konusunda iyimseriz ” dedi.
 

10-03-2019 10:40

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Diğer Haberler
Yorumlar