17.07.2019
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Detayı
LAAL'DAN HAVAALANINDA PROFESYONEL KARŞILAMA
İstanbul Atatürk Havalimanı'nda 'profesyonel karşılama' hizmeti sunmaya başlayan Laal Meet&Greet, 'ilk izlenim önemlidir' mottosuyla 7/24 hizmet veriyor.

 

İstanbul Atatürk Uluslararası Havalimanı’nda  “profesyonel karşılama” hizmeti vermeye başlayan Laal Meet&Greet, “ilk izlenim önemlidir” mottosuyla 7/24 profesyonel karşılama yapıyor. 
 
Seyahat acentaları için büyük kolaylık!
 
Laal Meet&Greet’in verdiği “profesyonel karşılama” hizmeti yurt dışından ve yurt içinden sık misafir karşılayan şirketler için büyük kolaylık sağlıyor. Laal Meet&Greet’in yabancı dil bilen, prezantabl karşılama personelleri, misafirinizi iç hat ve dış hat geliş kapılarında sizin logonuz veya misafirinizin ismi ile karşıladıktan sonra, valizlerini taşımasına yardım ederek, en kısa yoldan transfer aracıyla buluşturuyor.  Bu süreçte hava durumu, araçla yapacağı yolculuğun mesafesi ve süresi hakkında bilgi veren Laal Meet&Greet personeli, misafirinizi araca bindirdikten sonra, sürecin tamamlandığını ve misafirin yola çıktığını size bildiriyor. 
 
Siz nasıl isterseniz öyle karşılayacaklar 
 
Laal Meet&Greet misafirinizi nezaket ve güvenle karşılamanın ötesinde, talep etmeniz halinde, sizin adınıza verilecek çiçek veya özel notla da karşılayabiliyor. 
 
Tüm işlemler online yapılıyor 
 
Hizmet alkak isteyen şirketler, www.laalvip.com adresinden sisteme üye olup, uçağın sefer numarasını, teslim alacak aracın plakasını ve iletişim bilgilerini girdikten sonra, taraflarına iletilen onay kodu ile tüm riskleri unutup, gönül rahatlığıyla misafirlerini beklemeye başlıyor. 
Farklı ülkelerden farklı zamanlarda gelen misafirlerini karşılayacak seyahat acentaları, yolcuların iniş ve karşılama süreçlerini Laal Meet&Greet’in sunduğu web arayüzünden anlık olarak takip edebiliyor. 
Ayrıca talep etmeleri halinde, şirket ve acentalara, karşılama+transfer hizmeti bir paket halinde de sunulabiliyor. 
 
Rötar sorun olmayacak
 
Profesyonel karşılama hizmeti sayesinde havayolundan kaynaklı rötarlar de sorun olmaktan çıkıyor. Çünkü üç vardiya çalışan Laal Meet&Greet personelleri, misafirinizi karşılamak için her an orada bekliyor olacak. Ve süregelen rötarlar hakkında sizi an be an bilgilendirecek.  
 
Sadece 35 TL
 
Laal Meet&Greet, 1 ile 5 kişi arasındaki misafirlerinizi; havalimanının uzaklığı, karşılama için görevlendireceğiniz ekstra personelin mesai kaybı, misafiri otoparka kadar yürütmek veya otopark ücreti gibi detaylar düşünüldüğünde 35 TL gibi cazip bir fiyatla karşılıyor. 
 
Açıldığı gün orada olacaklar! 
 
Laal Meet&Greet’in profesyonel karşılama görevlileri, yeni İstanbul Havalimanı’nın açıldığı dakikadan itibaren, sizin için orada olacak ve hizmete kesintisiz bir şekilde devam edecek. 
 
Arkasında turizm tecrübesi var
 
Aneno Tour CEO’su Adnan Köksal tarafından kurulan Laal Meet&Greet, profesyonel turizm anlayışı ve standartlarıyla hizmet veriyor. 
 

11-03-2019 10:39

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar