17.07.2019
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Detayı
ADVİCEAL ACADEMY'DEN ONLİNE TURİZM TEKNOLIJİLERİ SERTİFİKA PROGRAMI
Antalya Teknokent bünyesinde bulunan AdviceAl Academy turizmde online teknolojiyi öğrenmek isteyenler için 21-29 Mart tarihleri arasında yapılacak olan yeni bir sertifika programı düzenleyecek

 

Antalya Teknokentte bulunan AdviceAl Academy "Online Turizm Teknolojileri Sertifika Eğitim Programı"nın ikincisini mart ayında yapacak.
 
21-29 Mart tarihleri arasında yapılacak olan 8 saatlik eğitim programda katılımcılara online teknoloji ayrıntılı biçimde anlatılıyor. Programa katılanlar online turizm teknolojisini işleyişi işleyişi hakkında bilgi sahibi olurken bu teknolojiyi yönetme becerisi kazanıyor.
Oteller çalışanlarını bu eğitime yönlendirebildiği gibi isterlerse oldukları yerde de bu eğitimi alabiliyor. 21-29 Mart tarihleri arasında yapılacak olan sertifika eğitim programına turizmde online teknolojiyi öğrenmek isteyen herkes katılım sağlayabilir. 
 
Sertifika eğitim programında; online terimler, rezervasyon motoru ve kanal yönetimi teknolojileri , GDS Global Dağıtım Sistemleri, metasearch, site sıralama algoritmaları, B2C ve B2B pazarlama, Google Adwords, Yandex Direct, Facebook Instagram reklamları ve seo optimizasyonu anlatılıyor.
 

12-03-2019 00:23

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar