17.07.2019
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Detayı
MALDİVLER ARTAN TALEP ÜZERİNE OTEL SAYISINI İKİYE KATLADI
Lüks tatilin yeri olarak bilinen Maldivler 2019'da hizmete girecek 20 yeni otel ile yatak kapasitesi 47 bine çıkacak.

 

Maldivler Cumhurbaşkanı İbrahim Mohamed Solih, 26 halkadan oluşan Maldivler’de bu yıl 20 yeni otel tatil köyü ve turistik tesisin açılacağını söyledi.
 
Cumhurbaşkanı Solih, mecliste yaptığı konuşmada, yeni resortlarla birlikte ülkedeki yatak sayısının 47 bini aşacağını belirterek, "Toplamda 44.860 yatakla faaliyet gösteren 145 tatil köyü ve 521 konuk evi var. Geçen yıl 1.4 milyon turist Maldivler'i ziyaret etti" dedi.
Maldivler’de 2016 yılında 11 yeni tatil köyü, 2017 yılında da 15 yeni tatil köyü. geçen yıl da 20 yeni turizm tesisiaçıldı
 
Son yıllarda çok sayıda ulıüuslararası otel zinciere Maldivler’de faaliyet göstermeye başladı. Uluslararası zincirlerin de pazara girmesiyle Maldivlerdeki otel ve tatil köyü sayısı 140'I aştı.
 
Singapur'daki Park Hotel Group , ilk tesisini Maldivler'de açtı; Accorhotels gibi büyük uluslararası otel zincirleri , Maldivler'e Mercure Maldives Kooddoo Resort , Fairmont Maldivler Sirru Fen Fushi ve M?venpick Resort Kuredhivaru Maldivler dahil olmak üzere üç açıklıkta girdi . Boru hattı
 
Hard Rock International , Capella Otel Grubu , Carlson Rezidor Otel Grubu, Emaar Otel Grubu , Baglioni Otelleri , Emerald Koleksiyonu ve Meliá Hotels International gibi markalar da Maldivler'e girdi.
 

12-03-2019 00:29

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar