26.06.2019
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Detayı
DÜĞÜN ORGANİZATÖRLERİ KKTC B2B WORKSHOPUNDA BULUŞACAK
Düğün planlayıcıları ve M.I.C.E, Leisure tur operatörleri TravelShop Turkey'in Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC)'de düzenleyeceği B2B workshopunda buluşacak
 
Daha önce dünyanın çeşitli ülkelerinde Workshop etkinlikleri düzenleyen TravelShop Turkey, bu kez düğün organizatörlerini  13-16 Mayıs’ta  Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti  (KKTC)’de Cratos Otel’de düzenleyeceği B2B workshopunda buluşturacak.
 
 
TravelShop Turkey Genel Müdürü Murtaza Kalender organizasyon ile ilgili şu bilgileri verdi:
 
“Bugünea kadar  düzenlediğimiz buluşmalara 127 ülkeden, 1855 Tur operatörü katıldı. Bunlar arasından konuyla ilişkili, kendi alanında en iyi olan 200 tur operatörü KKTC’ye getirilecek.
 
KKTC’deki buluşmaya; seyahat acenteleri, düğün planlayıcıları, ses sitemi firmaları, süslemeciler, transfer firmaları, turizm sivil toplum kuruluşları katılabilir.
 
Bu buluşmada yer almak isteyenler 14 Mayıs’ta Cratos Otel’deki workshopta  bir masa alarak yer alabilir. B2B workshopuna katılanlar etkinlik öncesinde diğer katılımcı firmalar ile doğrudan yazışarak randevulaşabilir. Bunun için oluşturduğumuz özel bir yazılım sistemi var. Katılımcı bundan yararlanabilir.
 
 
 Bizimle turkey@workshoptravelshop.com adresinden iletişime geçerek sistemimize kayıt olup sistemimizde aktif edildikten sonra tüm Tur Operatörlerini görerek, randevu takvimindeki müsaitliğe göre randevu talep edebilir veya randevu alabilirler. Hatta talepleri de
varsa talep dahi alıp bağlantı kurabilirler.
 
Bu etkinliğin benzerinin yurtdışındaki katılım bedeli 10 ila 15 bin dolar arasında. Biz ise çok cüzi bir rakamla sektöre önemli bir kapı açıyoruz. 
 

09-04-2019 12:00

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar