26.06.2019
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Detayı
ANEX MISIR'DA 4 YENİ OTEL KİRALAYACAK
Anex Tour bünyesindeki otelcilik birimi ATG Hotels Genel Koordinatörü Hikmet Arabacı, Mısır'da görüşülmekte olan 4 yeni tesisi de kiralık olarak bünyelerine katmak üzere olduklarını söyledi.

 

 
 
Rusya’daki türk kökenli tur operatörlerinden Anex Tour bünyesindeki otelcilik birimi ATG Hotels bu alanda büyüme stratejisi doğrultusunda Mısır’da dört otel kiralamak için görüşmeler yapıyor.
 
Konuyla ilgili bilgi veren ATG Hotels  Genel Koordinatörü Hikmet Arabacı, Mısır'da kiralanacak 4 tesis ile ilgili görüşmelerin devam ettiğini, gelişmleer konusunda önümüzdeki günlerde daha geniş bilgi vereceklerini söyledi.
 
ATG Hotels’in faaliyetleri konusunda bilgi veren Arabacı, ATG Hotels bünyesinde bulunan Selectum Luxury Resort Belek ve bu yıl bünyeye katılan Asteria Kremlin Palace tesisleri ile 18 Mart tarihinde İranlı misafirlere Nevruz bayramında hizmet vererek sezona başladığını, Club Asteria Belek’in de 30 Mart tarihinde Alman misafirlerini karşılayarak sezona giriş yaptığını,gurubun diğer iki oteli olan Asteria Bodrum Resort 10 Nisan'da ilk misafirlerini karşıladığını, Asteria Hotel Fantasia’nın da 20 Nisan'da ilk misafirlerini karşılayacağını söyledi.
 
ATG Hotels'in işlettiği 5 tesiste 2 bin 658 oda ve 6 bin yatak ile hizmet verdiklerini belirten Hikmet Arabacı, gelecek yıl itibariyle bünyeye katılacak yeni ürünlerle Türkiye içinde büyürken aynı zamanda da halen Mısır'da görüşülmekte olan 4 yeni tesisi de kiralık olarak bünyelerine katmak üzere olduklarını söyledi. 
 

13-04-2019 12:23

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar