17.06.2019
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Detayı
'KOYLAR YAĞMALANIYOR, CENNET İŞGAL EDİLİYOR'
'Göcek, Hisarönü, Gökova, Bedri Rahmi Koyu, Hisarönü, Söğüt, Selimiye, Orhaniye, Kocabahçe, Sıralıbük, Sarsala, Yavansu hepsi yağmalanıyor hepsi resmen işgal altında'...

 

 
31 Mart’tüa yapılan yerel seçim sonuçları başta İstanbul olmak üzere çeşitli yerlerin kaybeden AKP’nin açtığı  tartışmalar devam ederken yerel seçim öncesi imar barışı adı altında getirilen düzenlemenin yarattığı facianın hergün yeni bir yönü ortaya çıkıyor.
 
Yerel seçim öncesi  çıkarılan imar barışı uygulamasının nasıl kullanıldığı, yaratılan facialara seçim öncesi nasıl göz yumulduğunun çarpıcı örnekleri denizde karada her yerde yaşanıyor.
 
Fatih Çekirge, konuyla ilgili olara koylarda yaşananları   “Yetişin, cenneti işgal ediyorlar” başlığı alında tek tek koyların adları ve buralardaki durumu anlatan iki gün üst üste yazdığı yazılarla köşesine taşıdı.
 
“31 Aralık 2017 öncesindeki yapıları kapsayan af için 2018'de hazine arazileri üzerine denize sıfıra varacak kadar yakın atılan kaçak temeller, çıkılan iskeleler mantar gibi yükseliyor” diyen Çekirge’nin konuyla ilgili yazılarının tamamı için tıklayın https://www.turizmgazetesi.com/article.aspx?id=88194
 

15-04-2019 12:38

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Diğer Haberler
Yorumlar