27.05.2019
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Ara
Yazarlar

Gezinomi.com


UcakBileti.com Yurtiçi ve yurtdışı en ucuz uçak bileti seçenekleri ucakbileti.com adresinde.


Haber Detayı
JOLLY TOUR'DAN KKTC'YE 'HAYDİ GİDELİM' PROGRAMI
Mete Vardar 'Biz Jolly olarak bu yıl Akdeniz'in cennet adası KKTC'de keşfedilecek çok şey var diyoruz ve daha çok misafirimizi hemen yanı başlarında olan bu güzel tatil destinasyonunu keşfetmeye davet ediyoruz.' dedi....

 

 
 
Jolly Tour, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) için hazırladığı özel programı bu yılki sloganı ‘Haydi gidelim ile KKTC’deki Bellapais manastırında düzenlenen toplantıda açıkladı.
 
 
Jolly Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar’ın ev sahipliğinde KKTC Turizm Bakanı Fikri Ataoğlu, KKTC Dışişleri Bakanı Kudret Özersoy, UBP Genel Başkanı Ersin Tatar, UBP Girne Milletvekili ve Eski Turizm Bakanı Ünal Üstel, protokol üyeleri, Kıbrıs turizm sektörünün paydaşları ve basın mensuplarının katıldığı Bellapais Manastırında düzenlenen gecede söz alan Mete Vardar “Jolly olarak Türkiye’nin bir parçası olarak gördüğümüz Kıbrıs turizmini canlandırmak ve geliştirmek adına 2019 yılında yatırımlarımıza devam edeceğiz. Kimlikle seyahat edebildiğimiz bu cennet ada bizim için bir yurtiçi destinasyon, bunu misafirlerimizle paylaşmak ve onları bu güzel adayı görmeye davet etmek için oluşturduğumuz Kıbrıs reklam kampanyasını burada ilk olarak sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz.” dedi. 
 
KKTC Turizm Bakanı Fikri Ataoğlu da gecede yaptığı konuşmada  “Türkiye’den gelecek olan misafirlerimizin burayı bir yurt içi seyahat olarak görmesi bizim için ayrıca önemli.Gerek havayolu şirketlerinin düzenlediği sefer sayılarının artması, gerek seyahat acentelerinin yaptıkları tur sayılarının artması da bunun bir göstergesidir” dedi.
 

16-04-2019 22:49

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Diğer Haberler
Yorumlar