27.05.2019
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Ara
Yazarlar

Gezinomi.com


UcakBileti.com Yurtiçi ve yurtdışı en ucuz uçak bileti seçenekleri ucakbileti.com adresinde.


Haber Detayı
TUYED BAŞKANLIĞINA KEREM KÖFTEOĞLU GETİRİLDİ
TUYED yeni yönetimi yaptığı görev bölüşümünde Cem Polatoğlu başkan yardımcılığına Musa Alioğlu genel sekreterliğe getirildi. Derneğin Antalya temsilciliğini Emin Demir yapacak

 

Kısa Adı TUYED olan Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği'nin  12. olağan genel kurulunda Kerem Köfteoğlu başkanlığında yeni yönetim seçildi.
 
TUYED 12. Olağan Genel Kurul Toplantısı, Ramada İstanbul Taksim Otel’de gerçekleştirildi. Divan Başkanlığını Prof. Dr. Nüzhet Kahraman’ın yaptığı genel kurul toplantısında seçime tek listeyle girildi. Seçimlerin ardından yapılan toplantıda, yönetim kurulu üyelerinin görev dağılımı belirlendi.
 
Toplantıda, Kerem Köfteoğlu’nun yeniden dernek başkanı olmasına karar verildi. Hatice Ünal Bilen ve Cem Polatoğlu başkan yardımcılığına, Musa Alioğlu da sekreterliğe getirildi. 
 
TUYED Antalya temsilciliğini Emin Demir, yeni medya koordinatörlüğü de Murat Özbilgi yürütecek.
 
TUYED’in yönetim kurulu asil ve yedek üyeleri şu isimlerden oluştu:
 
Musa Alioğlu, Hatice Ünal Bilen, Emin Demir, Mehmet Ali Doğan, Kerem Köfteoğlu, Murat Özbilgi ve Cem Polatoğlu. Yönetim kurulu yedek üyeleri ise Aykut Bakay, Sayime Başçı, Özlem Kapar Bayburs, Burak Coşan, Mehmet Güneli, Halil Öncü ve Gönül Yıldırım.
Denetleme kurulu asil ve yedek üyeleri ise şöyle belirlendi: Prof.Dr. Nüzhet Kahraman, Osman Nihat Aydoğan, İsmail Toksoy, Özlem Kasa, Gülay Yücel Sarıkaya, Cazibe Ulutaş.
 
"Ar-Ge bölümünü güçlendireceğiz”
 
TUYED Başkanı Kerem Köfteoğlu, oylama sonrası derneğin önceki başkanları Prof.Dr.Nüzhet Kahraman ve Hasan Arslan’a yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür etti.
 
Yeni dönemde turizm bölgelerinde örgütlenip Ar-Ge bölümünü güçlendireceklerini vurgulayan Köfteoğlu şöyle konuştu: “Prof. Dr. Nazmi Kozak başkanlığındaki Ar-Ge bölümü, sektörün ihtiyaç duyduğu araştırmaları yapacak. Düzenli hazırlanacak raporları haberlerimizle destekleyip kamuoyu ile paylaşacağız. Sektörün bilgi birikimini de çok önemsiyoruz. Bu yüzden birikime sahip, ‘turizmin belleği’ olarak kabul edilen kişilerden bir danışma kurulu oluşturacağız. Kurul üyelerini titri değil, fikri olan deneyimli kişiler arasından seçeceğiz.”
 

19-04-2019 12:00

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Diğer Haberler
Yorumlar