27.05.2019
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Detayı
CEZAYİRLİ SEYAHAT ACENTELERİ TRABZON'DA
Cezayir'den gelen 20 seyahat acentesi ile Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası'nda yapılan toplantıda Onetrabzon, Explore Trabzon ve eko turizm projeleri ile şehrin turizmi hakkında özet sunum yapıldı...

 

 
 
Cezayirden bir grup seyahat acentesi incelemelerde bulunmak ve Cezayir ile Trabzon arasında turizm sektöründe iş birliği alanları hakkında bilgi almak üzere Trabzon’ a geldi.
 
Cezayir'den gelen yirmi seyahat acentesi ile Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO)’da yapılan toplantıda TTSO proje ofisi uzmanı Zafer Ertem Onetrabzon, Explore Trabzon ve eko turizm projeleri ile şehrin turizmi hakkında özet sunum yaptı. 
 
TTSO Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi Özcan İlarslan, Cezayir'den gelen seyahat acenteleri ile yapılan görüşmelerin ardından iki ülke arasında turizm hareketinin başlamasını beklediklerini belirterek "Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yürütülen HİSER projesi kapsamında sektör temsilcilerimizin önerisi ile Cezayir hedef pazarlarımız arasına alınmıştı. Cezayir'den gelen turizmci misafirlerimiz Karadeniz Bölgesini ve Trabzon'u çok beğendiklerini ifade ettiler. Önümüzdeki günlerde bu iş birliğinin daha da geliştirilmesi adına Cezayir'de bir turizm fuarına katılmayı ve sektör üyeleri arasında ikili iş birliği görüşmelerinin yapılmasını sağlayabiliriz. Çalışmalarımızı bu yönde devam ettireceğiz" dedi. 
 

24-04-2019 09:54

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar