27.05.2019
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Detayı
TURİZM GAZETECİ VE YAZARLARI YURTDIŞINDA ATAĞA GEÇİYOR
Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği (TUYED), yurtdışında lobi çalışmalarını başlatıyor. Beş kişilik Dış İlişkiler Komitesi, ülkelerin basın, meslek örgütleri ve sivil toplum kuruluşlarıyla bire bir görüşmeler yapacak.

 

 

 
 
 
Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği (TUYED) Türkiye’nin yurtdışında tanıtımı  ile ilgili olarak farklı bir yöntemle atağa geçiyor.
 
TUYED Başkanı Kerem Köfteoğlu, Türkiye'nin yalnızlaştırılmaya çalışıldığını hatırlatarak “Dünyanın ‘barış sektörü’ turizmin tanıtım gücünü kullanacağız. Bu amaç  doğrultusunda aralarında güçlü yurtdışı bağlantılarına sahip, Hüseyin Baraner, Cem Polatoğlu, Orhan Sancar, Orhan Sivrikaya ve Murat Özbilgi’den oluşan Dış İlişkiler Komitesi’ni kurduk. Komitenin başkanlığını Hüseyin Baraner yürütecek” dedi. 
 
Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği (TUYED) Dış İlişkiler Komitesi Başkanı Hüseyin Baraner de , ‘Yurtta sulh cihanda sulh’ inancıyla Türkiye’nin dünyadaki dostluk ve iş birliklerini artıracaklarını belirterek çeşitli ülkelerde farklı platformlarda, Türk turizminin hizmet kalitesini dile getirirken ülkemize şimdi yapılacak yatırımı, önümüzdeki yıllarda daha verimli hale getireceğini anlatacağız” dedi.
 
Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği (TUYED) Dış İlişkiler Komitesinde kimler var
 
Hüseyin Baraner 
Cem Polatoğlu
Orhan Sancar
Orhan Sivrikaya
Murat Özbilgi
 

24-04-2019 10:29

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar