27.05.2019
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Detayı
MOSKOVA TÜRKİYE FESTİVALİ'NİN 3'NCÜSÜ 14-16 HAZİRAN'DA
Rusya'nın başkenti Moskova'da bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilecek olan Türkiye Festivali TÜROFED, TÜRSAB ve TYD işbirliği ile yapılacak...

İlki 2017 yılında yapılan Türkiye Festivali, Kültür ve Turizm Bakanlığı desteğiyle TÜROFED, TÜRSAB, TTYD koordinasyonunda organize ediliyor. 14 - 15 - 16 Haziran 2019 tarihlerinde Moskova’da gerçekleştirilecek olan Türkiye Festivali’ne Türkiye’den oteller, tur operatörleri, turizm destinasyonları ve önemli turizm markaları katılarak Türkiye’nin turistik değerlerini tanıtacak.

165 dönümlük Krasnaya Park’ta
 
Moskova’daki 165 dönümlük Park Krasnaya Presnya’da gerçekleştirilecek Türkiye Festivali için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. 2019’un Türk-Rus Kültür Yılı olması nedeniyle daha da büyük önem kazanan ve bu sene de onbinlerce Rus ziyaretçi ağırlayacak olan Türkiye Festivali, Moskova’da Türkiye rüzgarı estirecek.
 
Sektör kuruluşları işbirliği ile
 
Geleneksel hale gelen ve bu yıl daha fazla ziyaretçi ağırlayacak olan festival, Türkiye’ye sempatiyi artıracak. Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği (TTYD) ve Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB ) işbirliğgi ile yapılacak.
 
3. kez kapılarını açacak
 
Türkiye Festivali Koordinatörü A. Haluk Özsevim, üçüncü kez gerçekleştirilecek fuarın Türkiye’nin turizm zenginliklerini ön plana taşıyacağını söyledi. Türkiye’nin deniz-kum-güneş’inin yanında birçok zenginliğinin bulunduğunu göstermek istediklerini belirten Haluk Özsevim, “Rus halkı Türkiye’nin, otelleri ve denizini iyi biliyor. Festivali organize etmeye karar verdiğimizde Türkiye’nin farklı zenginliklerini de görmelerini istedik. Bu festivalde resort turizmin yanı sıra Türkiye’nin tarihi değerlerini, gastronomisini, kültürünü de gözler önüne seriyoruz” dedi.  
 

24-04-2019 12:56

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar