17.07.2019
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Detayı
4 Yorum | Yorumlar
'TURİZMDE YENİ BİR HİKAYE YAZILMALI, BUNUN ZEMİN VAR'
AKTOB Başkanı Dr. Erkan Yağcı, Türkiye'nin turizmde 40 yıllık birikimi ve deneyimi ile iyi bir yere geldiğini belirterek gelinen bu noktayı bir üst aşamaya taşıyacak yeni bir hikayeye ihtiyaç var' dedi

 

Türkiye’nin turizmdeki yeni hedeflerine ulaşması için edinilen deneyim ve sağlanan birikimle yeni bir strateji belirlemesi gerektiği belirtiliyor.
 
Akbank tarafından Ramada Oteli'nde düzenlenen ''Turizm Buluşmaları'' toplantısında konuşan Akdeniz Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB) Başkanı Dr. Erkan Yağcı, Türkiye'nin turizmde 40 yıllık birikimi ve deneyimi olduğunu belirterek turizm sektörünün krizleri çok iyi yönetebildiğine işaret ederek şunları söyledi:
 
''Krizler oldu, inişli çıkışlı başarılarımız oldu. Türkiye'de turizm sektörü çok güçlü ve krizlerle baş edebilir noktada. Türkiye artık yeni bir başarı hikayesi yazıyor ve bunun gururunu yaşıyoruz.''
 
Toplantıda konuşan Antalya Tanıtma Vakfı (ATAV) Başkanı Yeliz Gül Ege de “Kriz döneminde Fiyatlar düştü ama hizmet kalitesini düşürmedik'' dedi.
 
Akbank Genel Müdür Yardımcısı Bülent Oğuz ise Banka olarak turizme tamamlayıcı çalışmalar yaptıklarını son bir yılda  kredi büyüme hızında düşüş olduğunu bildirdi.
 
Oğuz, turizm sektörünün ihtiyaçlarını karşılayabilmek için yeni çalışmaları olduğunu açıkladı.
 

27-04-2019 12:00

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
UMUTSUZ
05-05-2019 08:17
hanutçuluk
Bence turisti takrar gelmekten vazgeçiren eğitimsizlik açgözlülük ve bunun meyvesi hanutçuluk en başta yenilmesi gereken düşmanlar. Allah aşkına turizm bakanlığı deney yapsın ya, alanyada üç dükkana 1 hafta hanutçu koysun, 1 hafta no hassle uygulasın ve aradaki satış farkını incelesin, farkın sıfır olduğunu görecek.
04-05-2019 04:06
BUYRUN EFENDİM HİKAYENİN ASLI BURADA....
İLANDA ŞU YAZIYOR.ÇEŞME ALAÇATIDA DELUX OTEL.ARANAN KİŞİ ÖN BÜRO ELEMANI/ RESEPSİYON / ARANAN NİTELİKLER.OKULLARIN İLGİLİ BİRİMLERİNDEN MEZUN OLACAK.5 YILLIK TECRÜBESİ OLACAK.İNGİLİZCE ŞART,ALMANCA 2.DİL TERCİH NEDENİ.ELEKTRAYI SU GİBİ BİLECEK.TERCİHEN ÇEŞMEYE YAKIN BİR YERDE OTURACAK.LOJMAN YOK.TÜM OFİS PROGRAMLARINA HAKİM OLACAK.EFENDİ OLACAK,SAYGILI OLACAK FALAN FİLAN. SONUÇ...2300 TL MAAŞ + SGK + 1 ÖĞÜN YEMEK.BU 1 ÖĞÜN YEMEĞİ BEN YAZMADIM ONLAR ÖYLE SÖYLÜYOR... BUYRUN SAYIN DR.ERKAN YAĞCI.ŞİMDİ BU HİKAYEYİ BİRLİKTE YAZALIM....
izzettinyurtsever
28-04-2019 20:18
HERŞEYDEN ÖNCE PERSONEL DAHİL olsun
Ben de bir hikaye yazdım; HERŞEYDEN ÖNCE PERSONEL DAHİL olsun.
Hamburglu
28-04-2019 13:27
TURIZM HIKAYESI
Hikayenizi,Masalinizi yazmaya basladiginizda Turizmdeki bütün kesimleri icine alacak gercekleri,Kazananlari Kaybedenleri,Yapilanlari,Yapilmayanlari,Yapilmak isteklerinizi Turizm icindeki toplumu dinleyerek, Tartisarak, Tartisarak, Tartisarak kaleme alirsaniz Tabiiki AB Ülkelerinide Turizm nasil yapiliyor, bizde yanlis olanlar veya yapilanmayan neler var. Neden yapilanmiyor.
Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Diğer Haberler
Yorumlar