27.05.2019
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Ara
Yazarlar

Gezinomi.com


UcakBileti.com Yurtiçi ve yurtdışı en ucuz uçak bileti seçenekleri ucakbileti.com adresinde.


Haber Detayı
1 Yorum | Yorumlar
BİRAZ CİDDİYET LÜTFEN: BU MU TURİZMİN EN İTİBARLI ŞİRKETİ
'Türkiye İtibar Akademisi'nin 'İtibar Araştırması'nın turizm sektörü bölümünde hem de ilk sırada öyle bir firma var ki, görünce şaşırmamak elde değil

 

Adı ‘Türkiye İtibar Akademisi’ olan bir kuruluşun 8 yıldır yaptığı söylenen Türkiye İtibar Endeksi (TİE) 2018 Araştırması tamamlanmış.
15 Aralık 2018 ile 30 Ocak 2019 tarihleri arasında Türkiye çapında 12 bin kişi aranarak bu yıl bir ilkin gerçekleştiği söylenen araştırma ile iş dünyasının en itibarlı firma ve iş insanlarının belirlendiği belirtiliyor.
 
Türkiye geneli ve sektörlere göre yapılan sıralamada  turizm sektörünün en itibarlı firma/markaları listesinin,ilk sırasında iflası kuşku ile karşılanan Anı Tur yer alıyor.
 
Türkiye İtibar Endeksi 2018 (TİE) Araştırmasını Prof. Dr. Ali Hakan Büyüklü başkanlığındaki Dr. Öğr. Üyesi Doğan Yıldız, Dr. Ömer Bilen, Dr. Mehmet Gür, Arş. Gör. Coşkun Parim'den oluşan Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü öğretim üyelerince akademik olarak denetlenerek rapor haline getirmiş.
 
Sektörlerde Alfabetik Sırlamaya Göre En İtibarlı İlk 10 Marka: 
 
Turizm:
 
Anı Tur 
Dedeman Hotels
ETS Tur
Hilton Hotels & Resorts
Jolly Tur
Kamil Koç
Metro Turizm
Pamukkale Turizm
Rixos Hotels
Setur
Tatil Sepeti
Tatil Budur. Com
 

09-05-2019 02:05

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
ErgünGÖREDE
09-05-2019 07:45
YAZIK YAZIK
ANI TUR /DEDEMAN/HİLTON . 1983 Tarihinde Rehber olarak çalışmaya Başladığımda bahsettiğim bu gurup Türkiyemizde mevcuttu hatta duru Turizm Dahil . Diğerleri sektöre yeni giren Yada var Olan bazı taşımacılık şirketleri buraya Karamazsınız buradan söylüyorum Çok büyük haksızlık yapıyorsunuz Şu Turizmciler .Vedat İRDELP /Camel Turizm Sahibi Ergün bey /Ulusoy Kreutzer /National Turizm Seyahat Acente sahipleri nir dönem Kenan Mağripli / Ve Bahattin Yücel Kadir Uğur TEİ DEDİĞİNİZ MASADA BU KİŞİLER OLMALIYDI
Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Diğer Haberler
Yorumlar