27.05.2019
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Ara
Yazarlar

Gezinomi.com


UcakBileti.com Yurtiçi ve yurtdışı en ucuz uçak bileti seçenekleri ucakbileti.com adresinde.


Haber Detayı
CORAL VE SUNMAR'IN 1200 ACENTESİ FORUM 2019 İÇİN ANTALYA'DAYDI
OTI Holding iştirakleri Coral Travel Rusya, Coral Travel Ukrayna ve Sunmar Tour Rusya Forumları, bu ülkelerin 100'den fazla şehrinde bulunan ve Türkiye'ye en çok turist getiren acentelerin katılımı ile gerçekleşti...

 

Oti Holding bünyesindeki  tur operatörlerinden. Rusya’daki Coral Travel ve Sunmar Tour Rusya ve Ukrayna’nın çeşitli şehirlerinden Türkiye’yi ençok satan 1200 seyahat acentesini  12 - 15 Mayıs tarihleri arasında Antalya Lara-Kundu’daki Titanic Mardan Palace, Titanic Deluxe Belek ve TitanicBeach Lara otellerinde eş zamanlı olarak  yapılan forumlarda bir araya getirdi.
 
2019 Forumu konferanslarında acenteler sektördeki dijital gelişmeler, teknolojik yenilikler ve sezon satışları ele alındı. Forumda ayrıca yeni projelerin, ikili ilişkilerin ve pazarlama aktivitelerinin partnerlerle tartışıldığı yuvarlak masa toplantıları düzenlendi. 
 
Toplantılarda, web projeleri, Sunmar hediye kartı, Coral Travel’ın yeni uygulaması ‘CoralBonus’ sadakat programı gibi yenilikler tanıtıldı. Bonus programı ile Coral Tavel müşterileri, satış ofislerinde yapacakları alışveriş sırasında kazanacakları bonusları biriktirme ve sonrasında bu bonuslarla ödeme yapma fırsatı bulacak.
 
Ayrıca, Gloria, Calista, Xanadu Resort, Paloma, Rixos ve Ela Quality’nin de aralarında bulunduğu Türkiye’nin en iyi otellerinden yaklaşık 80 tanesinin katılımı ile gerçekleşen, sezon yeniliklerinin, Türkiye tanıtımı ve satışlarının artırılmasına yönelik yeni çalışmalar ve iş birlikteliklerinin değerlendirildiği bir workshop da yapıldı.
 
Organizasyon kapsamında Titanic Mardan Palaceotelinde ünlü Rus yıldız Mitya Fomin ve Multiverse grubunun solisti Nikita Presnyakov’un sahne aldığı açık hava partisi ve Amara DolceVita’da ‘Karaoke Battle’ yarışması düzenlendi.
 
Zirve,acenteler için hazırlanmış takım oyunları ve akşamında, ünlü oyuncular tarafından sahneye konulacak olan ‘’WithLove Do Not Joke’’ tiyatro oyunu ile son buldu.
 

14-05-2019 17:36

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Diğer Haberler
Yorumlar