26.06.2019
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Detayı
IATI SABRE İLE İŞBİRLİĞİNE GİTTİ
IATI ile teknoloji sağlayıcı şirketi Sabre, dağıtım servisleri ve teknoloji servisleri konusunda işbirliği anlaşması imzaladı...

 

Teknoloji sağlayıcı Sabre ile onlinheci IATI , dağıtım servisleri ve teknoloji servisleri konusunda işbirliği anlaşması imzaladı
 
 
Yapılan anlaşyma ile ilgili düzenlenen imza töreninde konuşan IATI Başkanı Levent Aydın, “Amacımız seyahat acentelerine, bireysel müşterilere ve tedarikçilere en etkin ve kullanıcı dostu çözümleri sunmak”tır dedi.
Aydın; kararlı uluslararası bir büyüme yolculuğuna çıktıklarını ve Sabre ile kurulan bu stratejik ortaklığın her iki şirketin de coğrafik büyüklüğünü arttırmasına imkan sağlayacağını ve iş ortaklarına sundukları servis ve teknolojileri daha da geliştireceğini söyledi.
 
Sabre Online Başkan Yardımcısı Sean McDonald da “IATI ile anlaşmaktan mutluyuz” dedi. McDonald, günümüz seyahat müşterilerinin giderek daha fazla önem verdiği sorunsuz kullanıcı deneyiminin sağlanmasında teknolojinin payını kavramış IATI gibi kararlı ve ileriyi düşünen bir partnerle anlaşmaktan heyecan duyduklarını ifade etti.
 

12-06-2019 10:01

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar