16.07.2019
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Detayı
MEETİNG POİNT HOTEL ÜÇ OTEL DAHA ALIYOR
Tur operatörlerinin otelcilikte büyüme stratejisi FTI bünyesindeki otelcilik bölümü Meeting Point (MP)'de de devam ediyor. Türkiye'deki 12 oteli olan grup üç otel ile daha görüşüyor..

 

 
Alman seyahat endüstriesi pazarının üçüncü büyük grubu FTI, Türkiye’de otelcilikte büyümeye devam ediyor.
 
Grubun bünyesindeki otelcilik birimi Meeting Point Hotel, Marmaris, Bodrum ve Antalya'daki üç oteli daha bünyesine katarak tesis sayısını 15’e yükseltecek.
 
Meeting Point Hotel’in 12 ülkede 16 binden fazla oda ile 70'den fazla tesisi bulunuyor.
 
Meeting Point Hotels grubu, 2020 yılında Club SEI markasıyla; Marmaris, Bodrum ve Antalya'da 3 yeni tesisi daha hizmete açacak. Meeting Point (MP) Otelleri'nin Bölge Genel Müdürü Tayfun Başkurt, Türkiye'de MP grubuna ait Çeşme dahil olmak üzere toplam 12 otel ile farklı konseptlerde hizmet verdiklerini söyledi.
 
2019 yılı itibariyle MP Otelleri'nin Çeşme bölgesinde hizmet veren Design Plus Seya Beach, Design Plus The S Hotel ve Kairaba Alaçatı Beach Resort, Bölge Genel Müdürü olarak görev yapmaya başladığını belirten Başkurt, uluslararası standartlarda tatil deneyimi yaşattıklarını belirtti.
 
Grubun yeni hedefleri hakkında da bilgi veren Başkurt şunları söyledi:
 
2018 yılında yeni oteli Design Plus Seya Beach Hotel'i Çeşme bölgesine kazandıran ve 2019'da Design Plus The S Hotel ve Kairaba Alaçatı Beach Resort ile birlikte Çeşme yatırımına hızlı ve güvenli bir giriş yapan MP Hotel Grubu, Türkiye'de ve Çeşme'de yatırımlarını artırma düşüncesinde. 2020 yılında Marmaris, Bodrum ve Antalya'da 3 yeni tesisin daha bünyemize Club SEI markasıyla katılması planlanıyor."
 

20-06-2019 08:44

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar