16.07.2019
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Detayı
COOP TRR ALMANYA'DA TÜRKİYE FESTİVALİ DÜZENLEYECEK
Münster /Osnabrük Havaalanı'nda gerçekleştirilecek acenteler buluşması Türkiye Festivali şeklinde olacak...

 

Avrupa Türk Acenteciler Birliği (COOP TRR Int. AG), yeni yapılanmasından sonra ilk etkinliğini Almanya Münster /Osnabrük Havaalanı’nda gerçekleştirecek.
 
Buluşmanın Türkiye’den gidecek turizmciler ile COOP TRR Int. AG üyelerini bir araya getirirken Alman tatilciler için de erken rezervasyon fırsatları sunacağı belirtiliyor.
 
COOP TRR kurumsallaştı
 
Almanya başta olmak üzere Avrupa'daki Türk kökenli reisebüro’ları (seyahat acenteleri) anonim şirket çatısı altında birleştirdiklerini açıklayan COOP TRR Int. AG CEO'su Cumhur Sefer, geçtiğimiz günlerde resmi prosedürün tamamlandığını, turizm faaliyetlerine bundan sonra anonim şirket olarak devam ettiklerini söyledi.
 
Avrupa'daki Tük turizm şirketleri arasında daha önce böyle büyük bir güç birliği olmadığını vurgulayan Cumhur Sefer, bundan gurur duyduklarının belirterek şunları söyledi:
 
 "Almanya'dan Türkiye'ye talebin çok yüksek olduğu bir sezon yaşıyoruz. Fiyatlarda da yukarıya doğru bir seyir var. Bizim temel hedeflerimizden birisi işte bu yükseliş trendini kalıcı hale getirmek. Bunun için de Türkiye ilgisini sıcak tutacak etkinlikler yapmak gerekiyor. Kurulduğumuzdan bu yana geleneksel olarak her yıl yaptığımız büyük buluşma etkinliğimizi işte bu yüzden bu yıl çok daha farklı şekilde konumlandıracağız. Münster/Osnabrück Havalimanı'nda dev bir etkinlik şeklinde gerçekleşecek etkinliğimiz adeta bir
Türkiye Festivali gibi olacak." 
 
200 acente kurulacak
 
Havalimanında 150-200 stant açılacağını; oteller, havayolu şirketleri, acentelerin yanı sıra turizmin her kesiminden katılımcı beklediklerini kaydeden Sefer, Türkiye için bunun büyük bir turizm fırsatı olacağını söyledi.
 

25-06-2019 08:27

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar