16.07.2019
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Detayı
TRUSTYOU SUN TSG İLE ANLAŞTI
Otel yorumları analizi ve raporlamaları üzerine çözümler sunan, TrustYou, Türkiye temsilciliği konusunda San TSG ile yetkili dağıtıcılık anlaşması imzaladı...

Avrupa’da ve ABD’de kullanılan otel yorum analiz sistemi TrustYou 700.000 otelin Google, Tripadvisor, Holidaycheck ve sosyal platformlarda otelin adı geçen her yerde yoruma değer bilgilerini sentezleyip bir analiz ve yönetim paneli sağlayarak otellerin online mecrada ne durumda olduklarını rakipleri ile de kıyaslayarak gösterilmesini sağlıyor. 

TrustYou; Türkiye otellerine, San Tourism Software Group sayesinde teknoloji ve otel portföyüne hakim profesyoneller tarafından pazarlanıyor olacak. 
 
San TSG 26 yıldır Türkiye’de incoming acentelerine Sejour yazılım ile hizmet verirken seyahat sektörüne yönelik teknolojik çözümler üretiyor. 
 
TrustYou bu anlaşma sayesinde San TSG iştirakleri arasında olan Türkiye’nin en büyük otel tedarikçilerinden biri olan Paximum’un otel portföyüne de doğrudan ulaşabiliyor olacak. 
 
Böylelikle Paximum sistemindeki otellerin müşteri yorumları da TrustYou tarafından, tüm dünyada tüketicilere gösterilecek.
 

08-07-2019 12:00

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar