• 29 Haziran 2022 11:13
  • 0
  • 1 DAKİKA OKUMA SÜRESİ

Detur Global’in ‘En iyi otelleri” ödüllerini aldı

Bu haberi dinleyin
29 Haziran 2022 Detur Global’in ‘En iyi otelleri” ödüllerini aldı

 

Detur Global’in Misafir Memnuniyet Anketi sonuçlarına göre ilk sırada yer alan oteller belli oldu. 6 kategoride zirvede yer alan otellere plaketleri Antalya’da düzenlenen törenle verildi.

Konaklama sektörünün geniş katılımıyla Antalya’da ilki gerçekleştirilen “Detur Goes Global” buluşmasında Detur Global’in Misafir Memnuniyet Anketi’nde farklı kategorilerde ilk sırada yer alan oteller de ödüllendirildi.’te düzenlenen büyük buluşmada otellere plaketleri, Detur Global icra kurulu üyeleri Murat Bektaş, İzzet Tahir Edige, Engin Gülmez, Aslı Kutlu, Erdinç Karlı ve Atila Bayman tarafından törenle verildi.

5 yıldız golf oteli kategorisinde Kaya Palazzo Golf Resort ve Sueno Hotels Golf misafirlerin beğenisini kazanan oteller oldu. Sueno Hotels Golf’in plaketini Otel Genel Müdürü Yaşar alırken Kaya Palazzo Golf Resort’ün plaketi Satış Müdürü Pınar Kaya’ya takdim edildi. 5 yıldız her şey dahil otel kategorisinde ise Lrs Port River Hotel & Spa, Detur Global misafirlerinin oylarıyla bu kategoride ilk sırada yer aldı. Lrs Port River Hotel & Spa adına plaket Satış Direktörü Zafer Süzer’e verildi.

4 yıldızlı her şey dahil otel kategorisinde ödül kazanan Kleopatra Royal Palm Hotel’in plaketini Feria Hotels Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Öz alırken, 3 yıldız her şey dahil kategorisinde memnuniyet ödülüne layık görülen Kleopatra Arsi Hotel’in plaketini ise Arsi Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Ali Boz aldı. Apart kategorisinde ilk sırada bulunan Catty Cats Garden Hotel’in plaketi ise Otel Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Balcı’ya verildi.