• 21 Kasım 2022 22:35
  • 0
  • 0 DAKİKA OKUMA SÜRESİ

‘Her şey dahil’ yayılıyor. IHG Iberostar ile 260 tesiste işbirliğine gitti

Bu haberi dinleyin
21 Kasım 2022 ‘Her şey dahil’ yayılıyor. IHG Iberostar ile 260 tesiste işbirliğine gitti

Uluslararası zincirler ‘Her şey dahi’ sistemini genişletiyor. IHG, İspanyol Iberostar Grubunun herşet dahil markası Beachfront Resorts ile işbirliğine gitti.

iki şirketin "uzun vadeli " olarak tanımladığı anlaşma ile 24.000'in üzerinde oda kapasiteli 70 Iberostar tatil köyünün Iberostar Beachfront Resorts bayrağı altında IHG sistemine girecek. Anlaşma ile tesislerin mülkiyeti Iberostar’da kalacaj işletme ortak yürütülecek.

Anlaşma kapsamında ilk Iberostar Beachfront Resorts uygulaması, Meksika, Dominik Cumhuriyeti, Jamaika, Brezilya ve'nın'ndaki tatil köylerinde yapılacak. Güney Avrupa ve Kuzey Afrika'daki Iberostar Beachfront Resorts tesisleri 2024 yılına kadar IHG sistemine geçecek.

Anlaşmaya göre IHG bünyesindeki markalardan; Six Senses, Regent, InterContinental, Kimpton, Hotel Indigo, Crowne Plaza, Holiday Inn ve Holiday Inn Club Vacations’un toplam 260 tesisi Iberostar Beachfront Resorts’ün herşey dahil sistemine girecek.
Iberostar Beachfront Resorts'un 20'den az tesisi var.

IHG Hotels & Resorts CEO'su Keith Barr yaptığı açıklamada, "Konuklar, marka portföyümüzdeki tatil köyü ve her şey dahil destinasyon seçeneklerinin artması istiyordu" dedi.